Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 087 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Spirella
Sprchový závěs Goldfish
Oranžový, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Candy Cane
Skleněná, 8 cm
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompotový/na zmrzlinu, skleněný, 600 ml, ø 13,5 cm
(51)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Orion
Nádoba na nápoje Citrus
5,4 l
(22)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boles d'olor
Interiérová vůně Forest
S vůní jedle/s vůní cedru, 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
sada 2 ks
Oblíbené
Curver
Organizéry do šuplíku v sadě Sistemo
2 ks, plastové, 37,5x15 cm, výška 5 cm
(20)
Skladem
165 Kč
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Homéa
Dóza
750 ml, na potraviny, plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (8)
-15 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Sklenice Cristallo
300 ml, na whiskey
(46)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Mepal
Dóza Stora
1,6 l, na potraviny, plastová, bílá
(24)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Transparent
180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
402 Kč
s kódem
473 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 28 cm, výška 17,5 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Náhradní filtry do filtrační konvice v sadě
3 ks
(6)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Boles d'olor
Difuzér Cotonet
S vůní limetky/s vůní pižma/s vůní konvalinky/s vůní magnólie, doba vůně 8 týdny, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
312 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Odkládací stolek Niche
Skleněný, zelený, 42x42 cm, výška 43 cm
Skladem
Poslední kousky
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Homéa
Dóza
1,7 l, na potraviny, plastová
(1)
Skladem
Poslední kousky
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (8)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Dózy v sadě
2 ks, 1,7 l, na potraviny, skleněné, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Etažér Harlequin
Skleněný, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní, plastová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
274 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Noční stolek Tisty
Ve zlaté barvě, 60x30 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousky
2 201 Kč
s kódem
2 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Noční stolek Amaz
Ve zlaté barvě, 44,5x24,5 cm, výška 34,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 923 Kč
s kódem
3 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Vodní květináč
Plastový, ø 15 cm, výška 12 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Luke
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 623 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousek
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 570 ml, na víno
(7)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
1 121 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Dózy v sadě Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny/na těstoviny, plastové, šedozelené
(47)
Skladem
Poslední kousek
1 415 Kč
s kódem
1 665 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Rotho
Úložný box Lona
S víkem, plastový, objem 10 l, 36x27x13 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
174 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
Rotho
Dóza Loft
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Láhev na ocet Di Vino
Objem 0,5 ml, skleněná
(16)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rotho
Organizér do lednice Cauma
Plastový, výška 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
205 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Mepal
Dětský hrnek Sunshine & Rainbow
200 ml, plastový, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na těstoviny, skleněná
Skladem
Poslední kousky
598 Kč
s kódem
703 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Rotho
Potravinová krabička Loft
Plastová, 500 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
140 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
Addis
Držák na zubní kartáčky Invisifix
Bez vrtání, plastový, 9,5x14 cm, výška 18 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Fólie do vakuovačky
Plastové
Skladem
470 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Odměrka Layer
Plastová
(16)
Skladem
Poslední kousky
276 Kč
s kódem
325 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Vodní květináč
Plastový, ø 12 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Bubbly
Plastový, LED, solární, délka 180 cm
(4)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, skleněný, 600 ml, ø 14 cm
(73)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Rotho
Úložný box Roller
S víkem, plastový, tmavě zelený, objem 57 l, 60x40x37 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
716 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Compactor
Vakuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Skladem
Poslední kousek
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Hermia
Dózy v sadě
3 ks, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
13
14
15
...
23
Načíst další