Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 088 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Tromso
950 ml, na potraviny, skleněná
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Yes Everyday
Stolní lampa Carysa
Bílá, skleněná, ø20x25,5 cm
Skladem
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vialli Design
Hrnek Soho
350 ml, se sítkem, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
534 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Váza Frosted
Ručně vyrobená, skleněná, hnědá, ø 14 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Pohár Périgord
Na zmrzlinu, skleněný, 220 ml, ø 11 cm
(137)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Sklenice Kiosk
380 ml
(1)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Set na whisky Auclair
Skladem
Poslední kousky
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětský hrnek Fairy Garden by Little Dutch
200 ml, plastový, světle růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vialli Design
Termohrnek Fuori
600 ml, s brčkem, skleněný, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Džbán Beaufort
Skleněný, 1,4 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenička Neia
290 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
147 Kč
s kódem
173 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Candy Cane
Skleněná, 8 cm
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Skleničky v sadě Eden
6 ks, 250 ml, na sekt
(1)
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Homéa
Vakuový pytel Antibacterial
(5)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Leopold Vienna
French press Moshi
Objem 600 ml, skleněný
Skladem
Poslední kousky
660 Kč
s kódem
777 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Svícen Hurricane
Skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 250 ml, skleněné, na espresso/dvoustěnné
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
530 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 570 ml, na koktejly
(4)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Váza Kuki
Ručně vyrobená, skleněná, ø 14 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Závěsné svítidlo Trieste
Ve zlaté barvě, kovové, ø25x200 cm
Skladem
Poslední kousek
2 804 Kč
s kódem
3 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Etažér Harlequin
Skleněný, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
KIS
Úložný box W box XL
S víkem, plastový, objem 78 l, 56,5x39x51,5 cm
(3)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Mirrors and More
Zrcadlo Fine
Nástěnné, s osvětlením, ø 60 cm
Skladem
Poslední kousek
5 532 Kč
s kódem
6 508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rotho
Úložný box
S víkem, plastový, objem 6 l, 23x24x27 cm
(14)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
185 ml
(23)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 28 cm, výška 17,5 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na těstoviny, skleněná
Skladem
Poslední kousky
598 Kč
s kódem
703 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Sklenice v sadě Brinley
4 ks, 350 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 181 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
347 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Váza Tubu
Ručně vyrobená, skleněná, 9x8 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 041 Kč
s kódem
1 225 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Feuille
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
145 ml
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětská lahev Meadow Flowers
Plastová, modrá, 500 ml
(214)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sklenice Clarien
300 ml
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Homéa
Vakuový pytel Antibacterial
(3)
Skladem
84 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rotho
Úložný box
S víkem, plastový, objem 4,5 l, 21x23x18 cm
(18)
Skladem
141 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Stolní lampa Hestia
Ve zlaté barvě, skleněná, ø15x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 537 Kč
s kódem
1 808 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Joseph Joseph
Pytle na odpadky v sadě Totem Max
20 ks, stahovací, 30 l
(3)
Skladem
Poslední kousek
311 Kč
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Rojaplast
Přístřešek nad vchod
Plastový, 100x200 cm, výška 22 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 087 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ego Dekor
Kořenka
Skleněná, 100 ml
(10)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
12,5 l
(42)
Skladem
Poslední kousek
2 116 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Dózy v sadě
2 ks, 1,7 l, na potraviny, skleněné, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tefal
Poklička 28097712
Skleněná, ø 28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
15x25 cm, skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
14
15
16
...
23
Načíst další