Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 091 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
282 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Tromso
850 ml, na potraviny, skleněná
Doručíme od 27. 10. 2026
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Germania
Zrcadlo Libbiano
Nástěnné, ø 80 cm
Doručíme od 30. 11. 2026
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Sklenice Carezza
350 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Misky v sadě Beaufort
4 ks, na zmrzlinu, skleněné, ø 12 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Spirella
Sprchový závěs Poppy
S květinovým vzorem, červený, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousek
366 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Eva Solo
Sklenička
240 ml, na likér
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenice v sadě Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 181 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Michelle
Skleněný
Doručíme od 29. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Roll Up M
4 ks
(53)
Doručíme od 5. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Odkládací stolek Beam
Se skleněnou deskou, krémový, ø 45 cm, výška 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 984 Kč
s kódem
3 511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Pracovní stůl Rondo
Se skleněnou deskou, 60x120 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
3 960 Kč
s kódem
4 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručíme od 5. 11. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Poklička Ingenio L9846153
Ø 16 cm
(4)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Burano
Se skleněnou deskou, 90x200 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
8 783 Kč
s kódem
10 333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Premium Valve L
3 ks
(41)
Doručíme od 5. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Argo
Se skleněnou deskou, 90x160 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
11 232 Kč
s kódem
13 214 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Odkládací stolky v sadě Bronco
2 ks, skleněné, černé, 50x50 cm, výška 50 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 790 Kč
s kódem
4 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Úložný box Multi Hand
S víkem, plastový, objem 7 l, 31x22x17 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Curver
Úložný box Essentials Transparent
S víkem, plastový, objem 45 l, 57x40x30 cm
(17)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,8 l, na potraviny, skleněná
Doručíme od 27. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Novinka
Ego Dekor
Sada doplňků do koupelny Bubbles
Skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign/The Home Edit
Samolepky v sadě
18 ks, 24x1 mm
(2)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
GTV
Žárovka
E27, 4000 K, 0,5 W, ø 4,5 cm
Skladem
Poslední kousek
79 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 6 ks
Villa Altachiara
Skleničky v sadě Mirto
6 ks, 90 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
1 389 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Homéa
Dóza
4 l, na potraviny, plastová
(2)
Doručíme od 19. 11. 2026
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (8)
sada 6 ks
Villa Altachiara
Skleničky v sadě Mirto
6 ks, 90 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
1 709 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Doručíme od 10. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolky v sadě Dice
2 ks, skleněné, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
7 267 Kč
s kódem
8 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Zapékací mísa
20x32,5 cm, skleněná
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Samos
Skleněný, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
6 670 Kč
s kódem
7 847 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,3 l, na potraviny, skleněná
Doručíme od 27. 10. 2026
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, skleněný
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
527 Kč
s kódem
620 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Modulární policový systém Sitra
Skleněný, povrchová úprava: tvrzení, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 202 cm, hloubka 1 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
11 626 Kč
s kódem
13 678 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Žárovka
E27, 2700 K, 2 W, ø 12,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Vakuový pytel Espace M
(129)
Doručíme od 5. 11. 2026
164 Kč
s kódem
193 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Heaven
Se skleněnou deskou, v přírodní barvě, ø 82 cm, výška 40 cm
(8)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 598 Kč
s kódem
4 233 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Burano
Skleněný, 90x180 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
7 826 Kč
s kódem
9 207 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Pergola Bruce F
305x436 cm, výška 285 cm
(4)
Doručíme od 19. 10. 2026
20 999 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
GTV
Žárovka
E27, 2200 K, 4 W, stmívatelná, ø 12,5 cm
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Modulární policový systém Sitra
Skleněný, povrchová úprava: tvrzení, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 28 cm, hloubka 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 393 Kč
s kódem
2 815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 32x31x20 cm
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
19
20
21
22
23
Načíst další