Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 091 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Actona
Konferenční stolek Azalea
V přírodní barvě, 60x110 cm, výška 35 cm
(11)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 724 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Karafa Milma
Skleněná
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní stůl Ruth
Se skleněnou deskou, 120x120 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
White Label
Konferenční stolek Haru
Skleněný, v přírodní barvě, ø 70 cm, výška 38 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
6 383 Kč
s kódem
7 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tuana
6 ks, 320 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
s kódem
294 Kč bez kódu
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Konferenční stolky v sadě Triangle
3 ks, se skleněnou deskou, ve zlaté barvě, ø 60 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousek
7 692 Kč
s kódem
9 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Trio
Žárovka Globe
E27, 2700 K, 7 W, ø 9,5 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Philips Hue
Smart žárovka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, E27, s možností volby barvy/na dálkové ovládání, 7 W
Skladem
Poslední kousky
2 079 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign
Rozdělovač do úložného boxu iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 27x5x16 cm
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Addis
Potravinové krabičky v sadě Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručíme od 5. 11. 2026
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Philips Hue
Smart žárovka LG
iOS/Android, Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, E27, s možností volby barvy/na dálkové ovládání, 7 W
Skladem
Poslední kousky
2 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Trio Select
Nástěnné svítidlo Malizia
křišťálové , 25x27x16 cm
Skladem
4 173 Kč
s kódem
4 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné
Doručíme od 2. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 100 ks
Leitz
Laminovací kapsy v sadě
Skladem
Poslední kousky
1 299 Kč
13 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Plam
Se skleněnou deskou, černý, 70x120 cm, výška 38 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 927 Kč
s kódem
3 444 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Adularia
Skleněný, 85x85 cm, výška 35 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
9 290 Kč
s kódem
10 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Express M
2 ks
(23)
Doručíme od 5. 11. 2026
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Lotty
S deskou v dubovém dekoru, 90x160 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
24 462 Kč
s kódem
28 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Esschert Design
Zavařovací sklenice v sadě
6 ks, 230 ml, skleněné
(8)
Doručíme od 20. 10. 2026
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Rotho
Organizér do lednice Loft
Plastový, výška 15 cm
(255)
Doručíme od 16. 10. 2026
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Grocer
1 l, na potraviny, skleněná
(6)
Doručíme od 27. 10. 2026
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
732 Kč
s kódem
861 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace King
Plastová, LED, na baterky, s časovačem, 11,5x9,5x25,5 cm
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Leitz
Kancelářské potřeby
Skladem
Poslední kousky
2 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Leitz
Kancelářské potřeby
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 919 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitz
Kancelářské potřeby
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Úložný box Lona
S víkem, plastový, objem 70 l, 57x39x46,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
-15 % s kódem
Mirrors and More
Zrcadlo Diana
Nástěnné, s osvětlením, 60x160 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
9 774 Kč
s kódem
11 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Premier Housewares
Sada kořenek Hayden
4 ks, skleněné, 90 ml
(30)
Doručíme od 27. 10. 2026
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Zrcadlo Genova
Nástěnné, 87x55 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
2 056 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rotho
Organizér do lednice Cauma
Plastový, výška 11 cm
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
193 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
Tefal
Poklička Ingenio L9846253
Skleněná, ø 18 cm
(3)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Závěsné svítidlo Mao
Černé, skleněné, ø34x127,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 375 Kč
s kódem
2 794 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 2. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání
Skleněná, 1,4 l
(4)
Doručíme od 20. 10. 2026
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, skleněná
(15)
Doručíme od 29. 10. 2026
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Orion
Dóza Irma
2,4 l, na potraviny, skleněná
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Rotho
Dóza Loft
500 ml, na potraviny, plastová
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
140 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Dóza Irma
3,4 l, na potraviny, skleněná
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Neostill
Konferenční stolek Astro
Se skleněnou deskou, ve zlaté barvě, 60x90 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 633 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Stropní svítidlo Zen
Ve stříbrné barvě, skleněné, IP44, ø10x26 cm
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Přídavná polička FlexiSpace
Závěsná, plastová, 19x29 cm
(5)
Doručíme od 13. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Obal na oblek
Černý, délka 60 cm, výška 150 cm
(23)
Doručíme od 23. 10. 2026
213 Kč
s kódem
251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
LEGO®
Váza Botanicals
Plastová, ø 8 cm, výška 17 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Dóza Irma
4,2 l, na potraviny, skleněná
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, ø 13 cm, výška 32 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rotho
Dóza Loft
2 l, na potraviny, plastová
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
19
20
21
22
23
Načíst další