Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Průhledná
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Průhledná
1 089 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Orion
Váza
Skleněná, ø 15,5 cm, výška 22,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
16x20 cm, stojací, skleněný, černý, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(2)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mirrors and More
Zrcadlo Lucia
Nástěnné, s osvětlením, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Dózy v sadě
3 ks, 850 ml/1,6 l, na potraviny, plastové, světle zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
19x23 cm, stojací, skleněný, černý, na fotku 13x18/na fotku 15x21
(2)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspi Form XL
2 ks
(9)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Dressing shaker
Tritanový
(2)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kasička Forest Fable
Skleněná, ø 7 cm, výška 13 cm
(5)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dóza Grocer
2 l, na potraviny, skleněná
(5)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 330 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
(20)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 300 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 820 ml, skleněný, v růžovo zlaté barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Džbán Teo
Skleněný, 1 l
(5)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(22)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Odměrka Layer
Plastová
(23)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Transparent
2 ks, z tvrzeného skla, 30x52 cm
(52)
Skladem
403 Kč
s kódem
474 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 360 ml, skleněné, na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rojaplast
Přístřešek nad vchod
Plastový, 100x200 cm, výška 22 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 087 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Vakuové pytle v sadě
5 ks
(36)
Skladem
Poslední kousky
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sada na olej a ocet Alinjo
2 ks, 150 ml, skleněná
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
548 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Mia
2 ks, 320 ml, skleněné, na latte
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 270 ml, na koktejly
(2)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Compactor
Vakuový pytel Compress Lavender
(3)
Skladem
105 Kč
s kódem
124 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
-15 % s kódem
Orion
Filtrační konvice Whiteline
Plastová, 3 l
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Mísa Pandora
Na ovoce, skleněná, ø 31 cm
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Brabantia
Kráječ Tasty+
Na brambory, z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rotho
Organizér do lednice Loft
Plastový, výška 9 cm
(54)
Skladem
112 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Orion
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(11)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Curver
Úložný box T box
S víkem, plastový, objem 47 l, 55,5x39x28,5 cm
(26)
Skladem
424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Blomus
Slánka a pepřenka Livo
Skleněná
(3)
Skladem
414 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Vakuový pytel
(67)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ego Dekor
Miska
Pro domácího mazlíčka, skleněná, s nápisem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mirrors and More
Zrcadlo Fine
Nástěnné, s osvětlením, ø 60 cm
Skladem
Poslední kousek
5 532 Kč
s kódem
6 508 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné/na latte
(36)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Džbán Lemonade
Skleněný, zelený, 1,3 l
Skladem
Poslední kousky
1 070 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 370 ml, na sekt
(1)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér na lahve
Plastový, výška 10,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Dózy v sadě
3 ks, 850 ml/1,6 l, na potraviny, plastové, šedobéžové
(1)
Skladem
668 Kč
s kódem
786 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
La Rochére
Hrnek Abeille
270 ml, se sítkem, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Konvice na čaj
800 ml, se sítkem, skleněná
(8)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Šalvějově zelená, 750 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Džbán Winslet
Skleněný, 1,8 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
19x23 cm, stojací, skleněný, ve zlaté barvě, na fotku 13x18/na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
simplehuman
Dávkovač mýdla
Kovový, 444 ml, 10x8 cm, výška 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
625 Kč
s kódem
735 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
8
9
10
...
23
Načíst další