Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 495 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Mola
Šedá, délka 21 cm
(189)
Skladem
532 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě
4 ks, plastová, modrá, délka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí Nelia
Plastová, tmavě šedá, 34x40 cm
(111)
Skladem
419 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, závěsné, plastové, bílé
(573)
Skladem
136 Kč
s kódem
160 Kč bez kódu
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Blandas
Bez vrtání, nerezový, černý
(196)
Skladem
225 Kč
s kódem
265 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stupínek Bambusa
Bambusový, v přírodní barvě, výška 15 cm, nosnost 110 kg
(158)
Skladem
1 148 Kč
s kódem
1 350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Přídavná polička Simon
Nastavitelná, plastová, bílá, 17x38,5 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Resa
Polyresinový, bílý, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(35)
Skladem
346 Kč
s kódem
407 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Lizan
Bez vrtání, Turbo-loc, plastová, zelená, 10,5x10,5 cm, výška 35,5 cm
(2)
Skladem
641 Kč
s kódem
754 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Schůdky Alu Compact
Kovové, šedé, 114,5 cm, nosnost 150 kg
(45)
Skladem
2 260 Kč
s kódem
2 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
6 ks, závěsné, plastové
(123)
Skladem
Poslední kousek
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Turbo-Loc
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, šedý, 9x7,5 cm, výška 10 cm
(205)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Larino
Bezdotykový, plastový, černý, 400 ml, 13x9 cm, výška 21,5 cm
(43)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Power-Loc Lumi
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 17,5 cm
(233)
Skladem
Poslední kousky
2 260 Kč
s kódem
2 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Sada kořenek Bruna
12 ks, se stojánkem, skleněné
(45)
Skladem
563 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezový, v matně stříbrné barvě
(24)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Lizan
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, nerezová, bílá
(1)
Skladem
623 Kč
s kódem
733 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Fablo
Keramická, krémová, ø 12 cm, výška 39,5 cm
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Fablo
Plastový, zelený, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(1)
Skladem
347 Kč
s kódem
408 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Empire
Keramický, černý, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Skladem
581 Kč
s kódem
683 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, bez vrtání, Vacuum-loc, plastové, ve stříbrné barvě
(173)
Skladem
403 Kč
s kódem
474 Kč bez kódu
237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na kuchyňské náčiní Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, černý, 9x16 cm, výška 13,5 cm
(75)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
338 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na kuchyňské náčiní Silio
Kovový, matně černý, 11,5x11,5 cm, výška 16,5 cm
(53)
Skladem
247 Kč
s kódem
290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Levante
Se štětkou, ocelový, černý, 13x18 cm, výška 63 cm
(5)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Protiskluzová podložka
Do šuplíku, 50x150 cm
(464)
Skladem
217 Kč
s kódem
255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Organizér do skříně Herkules
Kovový, černý, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Věšák na dveře Celano
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 39 cm, výška 11 cm
(123)
Skladem
435 Kč
s kódem
512 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Genova
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezová, matně bílá
(18)
Skladem
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Schůdky
Kovové, černé/v přírodní barvě, s protiskluzem, 94 cm, nosnost 150 kg
(52)
Skladem
2 803 Kč
s kódem
3 298 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Aquamarin
Keramický, bílý/modrý, ø 8 cm, výška 11 cm
(70)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, v leskle stříbrné barvě, 12x12 cm, výška 6,5 cm
(265)
Skladem
556 Kč
s kódem
654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Inca
Plastový, bílý, 5 l
(565)
Skladem
677 Kč
s kódem
797 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 3 l
(154)
Skladem
459 Kč
s kódem
540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hmoždíř
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Skladem
491 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Profi Single
V matně stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 5,5 m
(449)
Skladem
1 352 Kč
s kódem
1 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Aquamarin
Keramická, bílá/modrá, 10x10 cm, výška 40 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Onno
Kosmetické, s osvětlením, zvětšení 5x, ø 16,5 cm
(14)
Skladem
1 122 Kč
s kódem
1 320 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky Nio
Bez vrtání, bílý, 7x27,5 cm, výška 4,5 cm
(42)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Protiskluzová podložka
Do šuplíku, 50x150 cm
(298)
Skladem
302 Kč
s kódem
355 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka na podlahu Rosole
Černá/ve stříbrné barvě, délka 133 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Cordoba
Keramický, bílý, 350 ml, 8,5x8,5 cm, výška 13 cm
(260)
Skladem
274 Kč
s kódem
322 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Casoli
Keramická, matně černá, ø 9 cm, výška 40 cm
(66)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, matně černý, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
(90)
Skladem
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, kovový, matně černý, 48x7 cm, výška 6,5 cm
(10)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Úložný box na oblečení Balance
Vyztužený, látkový, šedý, 44x33x19 cm
(108)
Skladem
347 Kč
s kódem
408 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, matně černý, ø 6,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
468 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Fablo
Nášlapný, plastový, zelený, 5 l
Skladem
980 Kč
s kódem
1 153 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
2
3
4
5
...
32
Načíst další