Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Minimalistická ložnice s podzimním nádechem

Nóra Stefkovics
Nóra Stefkovics
Bonami Blogger

Pokud máte rádi odstíny přírodních barev v interiéru nebo jste milovníci podzimu, kteří se nemohou nabažit hřejivých doplňků, pak se jimi obklopte i v ložnici.

Inspirujte se minimalistickou ložnicí Junger-Bálint Dárie s podzimní tématikou a vytvořte si doma nadčasové a pohodové prostředí pro spánek.

Podzimní barvy a nadčasovost v ložnici

Hnědá, cihlově červená, béžová a tmavě zelená jsou podzimní barvy ideální pro textil do ložnice. Vhodné je zvolit jednoduchou základní barvu, kterou lze snadno kombinovat s doplňky ladícími s ročním obdobím nebo událostí, například bílé, béžové nebo šedé povlečení.

Bílé povlečení lze snadno kombinovat s pestřejšími doplňky.

Při zařizování našeho domova se snažím používat přírodní materiály - len, dřevo, mramor a teplé odstíny látek. K dotvoření podzimní atmosféry chybí už jen drobné doplňky. Svíčky, malé lampičky, pletené deky, doplňky, které dodají domovu teplo a intimitu. Je také vhodné přidat nádech zemitých barev: hnědou, rezavou, béžovou nebo tmavě zelenou.

Junger-Bálint Dária

Kočička Muri si také užívá měkkost postele povlečené v příjemných doplňcích.

Bambusový tác zaručí stabilitu předmětů na posteli.

Příjemné vůně a osvětlení

Pomocí lampiček, vonných svíček a světýlek vytvoříte teplý a příjemný podzimní interiér. Minimalistický interiér si navíc nežádá mnoho! Stačí malá světelná dekorace nebo příjemná vůně, abyste vytvořili uvolňující a hřejivou atmosféru. Vždy se snažte najít správnou rovnováhu mezi vůněmi a světly, aby jich nebylo příliš mnoho a nepůsobily rušivě.

I malá světelná dekorace dokáže zázraky.

Smyslnost podzimu přinášejí zejména vůně. Vůně skořice, jablek nebo dřeva může do domu vnést svíčka nebo voňavý parfém.

Junger-Bálint Dária