Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Jak se staví sen: Proměna ponurého domu na optimistický domov

Paní Markéta se po rozvodu musela přestěhovat zpátky do domu, který skrýval nejen spoustu nehezkých vzpomínek, ale byl i nepraktický a ponurý.

Inspirujte se proměnou zanedbaného interiéru v optimisticky laděný domov plný dobré energie. Nový díl pořadu Jak se staví sen se vysílá každé pondělí ve 21:40 na TV Prima, či na webových stránkách.

Návrat do domu z dětství

Zdravotní sestra Markéta se rozvodu se se svými dvěma dětmi přestěhovala za tatínkem Vlastimilem do domu, kde vyrůstala. Neměla jednoduché dětství. Její máma byla alkoholička a o Markétu s jejím bratrem se staral pouze tatínek s babičkou.

Právě kvůli vzpomínkám nebylo pro Markétu jednoduché vrátit se do tohoto domu, kde zažila mnoho nešťastných chvil. Proto přiložili designéři ruku k dílu, aby pomohli změnit ponurou energii v domě a rodina tak mohla začít nanovo.

Kuchyně „před“ a „po“:

Svěží ložnice v pastelových barvách

Paní Markéta ještě donedávna spala na gauči v obýváku. Zasloužila si proto vlastní ložnici s velkou postelí. Pokoji dominuje tapeta s rostlinným motivem, která v kombinaci s pudrově růžovými doplňky a křesílkem vnáší do interiéru optimistickou náladu.

Ložnice „před“ a „po“:

Dívčí pokoj pro budoucí návrhářku

Markétina čtrnáctiletá dcera Lucie našla zálibu ve skicování a navrhování módy. Jejími návrhy se designéři inspirovali při výběru dekorací i při volbě nepřehlédnutelné tapety na stěně za postelí.

Černé prvky v interiéru zjemňuje volba něžně růžových textilních doplňků a dekorací. Navzájem se tyto barvy krásně doplňují a prostor tak působí nevšedně, ale harmonicky.

Dívčí pokoj „před“ a „po“: