-15 % na koberce s kódem KOBERCE15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Řady kuchyní na míru

Vyberte si z nejoblíbenějších řad kuchyní. Každou z nich lze upravit na míru. Velikost a tvar kuchyně, barva a dekor dvířek, dekor pracovní desky, rozmístění spotřebičů, typ úchytů, vnitřní organizace. To vše záleží pouze na vašem přání.

Vyberte si z nejoblíbenějších řad kuchyní. Každou z nich lze upravit na míru. Velikost a tvar kuchyně, barva a dekor dvířek, dekor pracovní desky, rozmístění spotřebičů, typ úchytů, vnitřní organizace. To vše záleží pouze na vašem přání.

Objevte více

Online katalog řešení

Prozkoumejte modelová řešení kuchyní včetně orientačních cen

Katalog vzorků

Objednejte si všechny vzorky dvířek, desek i úchytek, které nabízíme

Galerie kuchyní

Nechte se inspirovat nápady na uspořádání a vybavení vaší kuchyně

Často kladenené dotazy

Co vše jde upravit u jednotlivých řad kuchyní?

Upravit u vybrané řady lze téměř vše. Vybrat si můžete:

  • velikost a tvar kuchyně (včetně varianty s ostrůvkem, nebo bez ostrůvku),
  • barvu a dekor dvířek,
  • barvu a dekor pracovní desky,
  • typ úchytek.

Všechny vaše představy a přání designér zapracuje do návrhu kuchyně na míru, který pro vás vytvoříme zcela zdarma a bez závazků.

Jak získám návrh kuchyně na míru zdarma?

Je to jednoduché. Stačí kdekoli na webových stránkách Bonami kuchyní kliknout na tlačítko Chci návrh kuchyně zdarma. Tím se prokliknete do online dotazníku, kde postupně vyplníte všechny důležité informace, které potřebujeme pro vytvoření návrhu. Kromě zaklikávání odpovědí zde budete mít možnost také vypsat všechny svoje představy do textového pole a poslat nám pro inspiraci různé odkazy nebo obrázky kuchyní, které se vám líbí.

V tomto dotazníku si také můžete domluvit osobní nebo online schůzku s odborníkem na kuchyně. Cílem schůzky je seznámit se se všemi vašimi přáními, představami a možnostmi a získat ještě více detailních podkladů pro vytvoření perfektního návrhu na míru.

Žádný strach, návrh kuchyně i schůzka s odborníkem jsou zdarma a nezavazují vás k nákupu kuchyně.

Kam se můžu přijít podívat na jednotlivé řady kuchyní?

Celkem 7 různých plně vybavených vzorových kuchyní najdete v našem kuchyňském studiu v OC Westfield Chodov v Praze. Ve studiu vás rádi provedeme také kompletní nabídkou vzorků dvířek, pracovních desek a úchytů. Vysvětlíme vám rozdíly v jednotlivých materiálech, pomůžeme s výběrem a zodpovíme vám všechny dotazy.

Otevřeno máme každý den. Zjistěte více o Bonami kuchyňském studiu.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Napište nám nebo zavolejte. Společně probereme všechny možnosti, které Bonami kuchyně nabízí, a vybereme tu nejlepší pro vás.

Kuchyňské Studio Bonami
Westfield Chodov, Praha 4
+420 227 272 815
kuchyne@bonami.cz