Obývací pokoj se slevou až 25 % | Ušetřete ještě dnes →
Máme novou appku | Objevte její výhody →
300 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Kuchyňská řada Smooth

Lze upravit, včetně dvířek, pracovní desky i úchytek

Od 78 800 Kč

✓ Možnost prodloužené záruky až 10 let
✓ Německý dodavatel
✓ Možno zajistit dopravu i montáž
✓ Do 6 týdnů u vás

katalog řešení katalog vzorků

Svěží designHrajte si s barvami i uspořádáním. Výsledek bude vypadat skvěle.
Moderní SupermatPřední plochy kuchyně jsou v efektním matném provedení.
Sametové na dotekMějte radost z vaření pokaždé, když se dotknete své kuchyně.
Snadná údržbaDíky lakované PET fólii jsou dvířka odolná a snadno se čistí.

Specifikace řady Smooth

Vneste do svého interiéru svěží a hravý design s kuchyněmi Smooth. Moderní super matná úprava, velký výběr dekorů a „sametový“ povrch příjemný na dotek vás přesvědčí.

Dvířka v super matném provedení tvoří dřevovláknitá (MDF) deska s laminátovou povrchovou úpravou. Postformovaná přední strana je potažená UV lakovanou PET folií pro snadnou údržbu. Přední strana dvířek je hladká bez vertikálních spojů. Jde o oblíbenou alternativu k lakovaným dvířkům s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

Pracovní deska o výšce 38 mm se skládá z třívrstvé dřevotřísky a odolných laminátových panelů. Je charakteristická vysokou odolností proti poškrábání a vodě. Bez poškození zvládne teploty do 180 °C.

Kuchyně řady Smooth lze upravit zcela podle vašeho vkusu – od dekoru dvířek a pracovní desky až po úchytky.

Jak to bude probíhat

Prozkoumejte celou nabídku
Prohlédněte si naše řady kuchyní i různá modelová řešení. Vybranou řadu kuchyně nebo modelové řešení vám upravíme na míru podle vašeho přání – od tvaru a velikosti kuchyně přes dekor dvířek a pracovní desky až po typ úchytů.
Dejte nám vědět, co si přejete
Klikněte na tlačítko „Chci návrh kuchyně“ a vyplňte své požadavky do dotazníku. Získáme tak základní představu o tom, jakou kuchyni si přejete. V dotazníku si lze zvolit i datum a čas osobní nebo online schůzky, kde probereme vše do detailu.
Získejte návrh kuchyně zdarma
Na základě všech vašich představ a požadavků pro vás připravíme návrh kuchyně na míru, bez závazků a zcela zdarma, včetně orientační kalkulace. Díky kvalitním vizualizacím z návrhu zjistíte, jak bude vaše vysněná kuchyně vypadat u vás doma.
Nová kuchyně u vás do 6 týdnů
Rozhodli jste se pro kuchyni od Bonami? Skvělé! Zajistíme pro vás zaměření, dopravu, montáž nové i demontáž staré kuchyně. Hotovo budeme mít do 6 týdnů od podpisu objednávky.
Dolaďte doplňky a kuchyňské potřeby
Na Bonami vyřešíte nejen samotnou kuchyni, ale také veškeré vybavení a doplňky od nádobí přes úložné boxy až po utěrky. Stačí se podívat do kategorie Kuchyně a jídelna nebo navštívit některou z prodejen Bonami.


Našim kuchyním věříme. Proto vám můžeme nabídnout prodlouženou záruku na 10 let. chci návrh kuchyně zdarma JAK VYPADÁ NÁVRH?

Často kladenené dotazy

Co vše jde upravit u jednotlivých řad kuchyní?

Upravit u vybrané řady lze téměř vše. Vybrat si můžete:

  • velikost a tvar kuchyně (včetně varianty s ostrůvkem, nebo bez ostrůvku),
  • barvu a dekor dvířek,
  • barvu a dekor pracovní desky,
  • typ úchytek.

Všechny vaše představy a přání designér zapracuje do návrhu kuchyně na míru, který pro vás vytvoříme zcela zdarma a bez závazků.

Jak získám návrh kuchyně na míru zdarma?

Je to jednoduché. Stačí kdekoli na webových stránkách Bonami kuchyní kliknout na tlačítko Chci návrh kuchyně zdarma. Tím se prokliknete do online dotazníku, kde postupně vyplníte všechny důležité informace, které potřebujeme pro vytvoření návrhu. Kromě zaklikávání odpovědí zde budete mít možnost také vypsat všechny svoje představy do textového pole a poslat nám pro inspiraci různé odkazy nebo obrázky kuchyní, které se vám líbí.

V tomto dotazníku si také můžete domluvit osobní nebo online schůzku s odborníkem na kuchyně. Cílem schůzky je seznámit se se všemi vašimi přáními, představami a možnostmi a získat ještě více detailních podkladů pro vytvoření perfektního návrhu na míru.

Žádný strach, návrh kuchyně i schůzka s odborníkem jsou zdarma a nezavazují vás k nákupu kuchyně.

Kam se můžu přijít podívat na jednotlivé řady kuchyní?

Celkem 7 různých plně vybavených vzorových kuchyní najdete v našem kuchyňském studiu v OC Westfield Chodov v Praze. Ve studiu vás rádi provedeme také kompletní nabídkou vzorků dvířek, pracovních desek a úchytů. Vysvětlíme vám rozdíly v jednotlivých materiálech, pomůžeme s výběrem a zodpovíme vám všechny dotazy.

Otevřeno máme každý den. Zjistěte více o Bonami kuchyňském studiu.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Napište nám nebo zavolejte. Společně probereme všechny možnosti, které Bonami kuchyně nabízí, a vybereme tu nejlepší pro vás.

Kuchyňské Studio Bonami
Westfield Chodov, Praha 4
+420 227 272 815
kuchyne@bonami.cz