Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 493 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Iria
Se štětkou, ocelový, černý, 20x23 cm, výška 72 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 022 Kč
s kódem
2 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(40)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Úsporná sprchová hlavice Water Saving
Ve stříbrné barvě, ø 11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
s kódem
933 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Látkový/plastový, černý, 20 l
(44)
Skladem
Poslední kousky
2 341 Kč
s kódem
2 754 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Set na čištění žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Sedátko do vany Secura
Kovové/plastové, šedé, výška 18 cm, nosnost 120 kg
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Bralia
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, plastová, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Tom Tailor T-Terrazzo
Z polyresinu, šedý, 8x8 cm, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Brasil
Plastový, černý, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na toaletní papír Lava
Se štětkou, z nerezové oceli, bílý/šedý, 21x17 cm, výška 71 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Organizéry do skříně v sadě Herkules
2 ks, kovové, šedé, 94x38 cm, výška 8 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na pokličky a pánve
Kovový, černý, 54,5x20 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
668 Kč
s kódem
786 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Vasto
Se štětkou, z nerezové oceli, šedý/ve stříbrné barvě, výška 81 cm
(46)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Valenza
Bez vrtání, plastový, černý
(72)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Ravina
Se štětkou, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, ø 20 cm, výška 70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Marrakesh
Se štětkou, keramický, hnědý, 72x10,5 cm, výška 15 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kryt na sporák Slate
Z PVC, šedý, s abstraktním vzorem, 60x52 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Mýdlenka Fablo
Keramická, hnědá, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Skladem
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, světle šedé, 30x52 cm
(21)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Brasil
Plastový, v petrolejové barvě, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Set na upevnění bez vrtání Classic Plus
2 ks, Turbo-loc
(55)
Skladem
281 Kč
s kódem
330 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Prima
38 x 41 cm, v hořčicové barvě
(17)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, ocelový, tmavě šedý, 3 l
(23)
Skladem
340 Kč
s kódem
400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Tremea
Keramický, v bronzové barvě, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Lepiana
Rychleschnoucí, z křemeliny, v přírodní barvě, 39x60 cm
(62)
Skladem
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Brasil
Plastový, černý, 2 l
(78)
Skladem
Poslední kousky
362 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Černý
(6)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
s kódem
540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Ottana
S automatickým zavíráním, 37,5 x 45 cm, plastové, světle hnědé
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Hexa
Keramická, bílá, 13x9,5 cm, výška 2,5 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, skleněný, bílý, ø 10 cm, výška 9,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Exclusive
S automatickým zavíráním, 35,5 x 45,5 cm, plastové, bílé
(16)
Skladem
1 364 Kč
s kódem
1 605 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sada doplňků do koupelny Brasil
Plastová, tmavě modrá
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Servírovací stolek Rustico
Na kolečkách, kovový, 40x80 cm
(194)
Skladem
Poslední kousky
3 624 Kč
s kódem
4 264 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na skleničky na víno
Závěsný, z pochromované oceli, ve stříbrné barvě, 25x34 cm, výška 8 cm
(519)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
s kódem
458 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Altavalle
Z polyresinu, matně černý, 250 ml, 8x7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na hrnky
Závěsný, kovový, ve stříbrné barvě, 22x28 cm, výška 5 cm
(2320)
Skladem
287 Kč
s kódem
338 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 12 ks
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Skladem
209 Kč
s kódem
246 Kč bez kódu
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Maribor
Bez vrtání, UV-Loc, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 43,5x7,5 cm, výška 5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Dolcedo
Teleskopická/rohová, nerezová, v matně zlaté barvě
(22)
Skladem
1 687 Kč
s kódem
1 985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Brasil
Plastový, bílý, 2 l
(248)
Skladem
184 Kč
s kódem
216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Molinella
Nástěnná, nerezová, černá
(3)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 6,5 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový regál Yago
Šedý, šířka 30 cm, výška 104 cm, hloubka 30 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
1 937 Kč
s kódem
2 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Vakuový pytel
(92)
Skladem
249 Kč
s kódem
293 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
Koupelnová skříňka Fondi
Nízká/úzká, z masivu akácie, povrchová úprava: lak, matná, černá/v přírodní barvě, šířka 39,5 cm, výška 86 cm, hloubka 35,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Brasil
Plastový, tmavě modrý, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(59)
Skladem
Poslední kousky
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Wenko
Teleskopická okenní stěrka
Černá, délka 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Galati
S automatickým zavíráním, 36 x 46 cm, plastové, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 337 Kč
s kódem
1 573 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
24
25
26
...
32
Načíst další