Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Cream
2 ks, bílá, keramická
(9)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoláhev All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, z nerezové oceli, v levandulové barvě
(19)
Skladem
995 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, hnědý
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Podnos Mango
30x40,5 cm, servírovací, dřevěný
(9)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Imogen
Na salát, keramická, béžová, ø 24 cm, objem 1,4 l
(1)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
600 ml, z nerezové oceli, modrý
(27)
Skladem
995 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
900 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(3)
Skladem
427 Kč
s kódem
502 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Set cukřenky a konvičky na mléko Ora Gloss
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 90 ml
(69)
Skladem
213 Kč
s kódem
251 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Skladem
Poslední kousky
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 210 ml
(43)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Haden
Topinkovač Heritage
Slonovinový, z nerezové oceli, příkon 815 W
Skladem
Poslední kousky
1 521 Kč
s kódem
1 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, béžový
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, růžový
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Misky v sadě Kana
4 ks, kompotové, skleněné, 120 ml, ø 12 cm
(3)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 29 cm, objem 4 l
(25)
Skladem
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podnos Rommu
36x51 cm, servírovací, dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 537 Kč
s kódem
1 808 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoláhev All Day Slim Bottle Cherry Blossom Gloss
600 ml, z nerezové oceli, růžová
(19)
Skladem
995 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Paula
Keramický, na cappuccino, světle zelený, 195 ml
(10)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Blera
Servírovací, dřevěné, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Thalia
250 ml, na víno
(3)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, růžová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, z kameniny, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Amber
2 ks, jantarová, keramická
(1)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/modrý
(11)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
WOOOD
Tác Flexible
24x44 cm, dřevěný
(70)
Skladem
593 Kč
s kódem
698 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoska Legendary Food Jar + Spork Peach Rose
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, broskvová
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, modrý
(182)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoska Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 071 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, fialový, 220 ml
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Skladem
721 Kč
s kódem
848 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nerezové oceli, broskvový
(24)
Skladem
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Svačinový box Vivid mauve
200 ml/500 ml, dělený/na jogurt, 2 ks, plastový, světle červený
(3)
Skladem
436 Kč
s kódem
513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 759 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Svačinový box Make & Take
1,1 l, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě
(5)
Skladem
477 Kč
s kódem
561 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tácy v sadě Nirela
2 ks, 15x29 cm, servírovací, z nerezové oceli
Skladem
1 034 Kč
s kódem
1 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, černý, 90 ml
(66)
Skladem
240 Kč
s kódem
282 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Odměrky v sadě In The Meadow
3 ks, keramické
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 90 ml
(67)
Skladem
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Slánka a pepřenka Bea
Se stojánkem, kameninová
Skladem
Poslední kousky
488 Kč
s kódem
574 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
10
Načíst další