Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle růžový
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 210 ml
(17)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Fae
30,5x35 cm
(1)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(27)
Skladem
842 Kč
s kódem
990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
28,5 x 13 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 042 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Fall Front
Kovový, v matně stříbrné barvě, 25x46,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 333 Kč
s kódem
1 568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Holm
Mašlovačka
(7)
Skladem
208 Kč
s kódem
245 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nerezové oceli, modrý
(27)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(23)
Skladem
Poslední kousky
972 Kč
s kódem
1 143 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Sada mlýnků na pepř a sůl Riley
2 ks, modrá, dřevěná
Skladem
Poslední kousek
1 122 Kč
s kódem
1 320 Kč bez kódu
660 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, modrý
(14)
Skladem
884 Kč
s kódem
1 040 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 90 ml
(22)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Škrabka Multi-Peel™
Rukojeť: plast
(133)
Skladem
275 Kč
s kódem
323 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, krémový
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Holm
Hmoždíř
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Neri
Na polévku, z kameniny, černá, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic blue
900 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(5)
Skladem
Poslední kousky
462 Kč
s kódem
544 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Mísa Nirela
Na ovoce, nerezová, ve stříbrné barvě, ø 25,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 464 Kč
s kódem
1 722 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, bílý, 26x44,5 cm
(3)
Skladem
1 188 Kč
s kódem
1 398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Škrabka Multi-Peel
Rukojeť: plast
(210)
Skladem
275 Kč
s kódem
323 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Missy
Ø 30 cm , keramický
Skladem
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, okrově žlutý/bílý
(4)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, v matně stříbrné barvě, 17x44,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 240 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, zelená, 460 ml, ø 13 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Cedníky v sadě Nest Colanders
2 ks, plastové
(83)
Skladem
470 Kč
s kódem
553 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, tmavě zelený, 100 ml
(1)
Skladem
242 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Miska Mango
Servírovací, dřevěná, v přírodní barvě, ø 20 cm
(17)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, bílý
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Džbán Bea
Keramický, béžový, 1,5 l
(28)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dóza Madge
2,5 l, na sušenky, keramická, bílá
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 325 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, světle růžový, 220 ml
(3)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, bílý
(1)
Skladem
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
4
5
6
...
10
Načíst další