Mid Season Sale až -50 % →Na prodejnách navíc 15% sleva na vše kromě zlevněných a vybraných produktů.

Mid Season Sale až -50 % →Na prodejnách navíc 15% sleva na vše kromě zlevněných a vybraných produktů.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Rocket Baby: Smysluplné hračky a potřeby pro nejmenší

Rodičovství je o zažívání dalších a dalších poprvé. První koupání, první pokus o chození na nočník, první čištění zoubků. Cílem italské značky Rocket Baby je, aby tyto chvíle byly bezpečné a plné dětského smíchu. Tak co si vyberete? Sedátko do vany, hrací nočník nebo roztomilou osušku?

Montessori pomůcky

Děti jsou zvídavé bytosti už od nejútlejšího věku. Zkoumají a objevují okolní svět, svoje schopnosti, myšlení a rádi rozšširujú svoju fantáziu. K tomu všemu mohou využít interaktivní vzdělávací hračky a pomůcky typu Montessori, u nichž hraje hlavní roli propojení fyzického vnímání a přemýšlení. Čím více smyslů je při hře zapojeno do zkoumání okolního světa, tím lépe.

Montessori hračky pomáhají rozvíjet logické uvažování, kreativitu, jemnou motoriku, pozornost a další dovednosti. Při hraní se navíc děti dovedou zabavit celé hodiny.

Dětské stany a teepee

Dětské stany a teepee promění pokoj v kouzelnou hernu, kde budou vaše ratolesti s oblibou trávit čas. Je pro ně místem bezpečí a nekonečné zábavy. Nejenže se jedná o atraktivní doplněk, ze kterého bude dítě paf, ale je i praktickým kouskem. Kromě herního místa se stan může stát odpočinkovou zónou či prostorem k úschově hraček.

Další inspirace: