Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 Kč pro vásRegistracePřihlášení300 Kč pro vásKošík
DomůDomůKomunitní soutěž Bonami

Vylepšete si s Bonami místo, kde žijete: Soutěž pro komunity

Znáte venkovní místo, které byste rádi zvelebili a využili k setkávání s dalšími lidmi? Chtěli byste posedět se sousedy ve vnitrobloku, se spoluhráči u tréninkového hřiště nebo třeba dopřát novou oázu klidu domovu seniorů?

Přihlaste vámi vybrané místo do soutěže a vyhrajte venkovní nábytek a dekorace Bonami na doladění dvorku, náměstí, komunitní zahrady nebo jiného exteriéru, kde budete rádi trávit čas s partou lidí z okolí. Vyšperkovat si můžete jakékoli komunitní místo.

Právě probíhá přihlašování do soutěže. Své přihlášky můžete posílat až do 20. května 2022.


1. cena

Venkovní nábytek a dekorace z e-shopu Bonami dle vlastního výběru v celkové hodnotě 50 000 Kč

2.–8. cena

2 sety kovových stolků a židlí Bonami Essentials Retro ve světle modré, tmavě modré nebo bílé barvě dle vlastního výběru

Pro všechny soutěžící

Pro všechny komunity, které se zapojí do naší soutěže: sleva 15 % na celý sortiment

Kdo se může zúčastnit

Zúčastnit se mohou všechny komunity, které mají vlastní IČO a zároveň jsou nějakým způsobem prospěšné veřejně nebo větší skupině (například sousedský klub, komunitní centrum, muzeum, galerie, sportovní klub atp.).

Obecně jde o bytová družstva, společenství vlastníků jednotek, spolky, obecně prospěšné společnosti, nadace a další nestátní neziskové organizace, obce, města, městské části a nejrůznější příspěvkové organizace, jako jsou například školy, nemocnice, muzea atd.

Podmínkou je, že vyhraný nábytek bude sloužit všem členům komunity, ne jen jedné osobě, jedné rodině apod. Z toho důvodu se do soutěže nemůže přihlásit fyzická osoba.

Každá komunita se může přihlásit pouze jednou. Přihlášku může podat zástupce komunity nebo kterýkoli z členů. Hlásit se mohou pouze právnické osoby se sídlem v ČR.

Jak začít soutěžit? Vyplňte přihlášku nížeNěco se pokazilo? Otevřete dotazník na tomto novém odkazu.

Pravidla soutěže

1. kolo (právě probíhá)


Přihlaste svou komunitu do soutěže (více viz Kdo se může zúčastnit). Dejte o soutěži vědět celé komunitě a společně promyslete, které místo si zkrášlit a jak.

  • Vyplňte dotazník, kde nám v pár větách napište, proč byste měli vyhrát právě vy, na jakém místě bude nábytek dělat radost a kdo ho bude využívat.

  • Přiložte fotografii místa, které chcete vylepšit, a vložte odkaz na vybraný venkovní nábytek, který byste si přáli vyhrát. Můžete také připojit kresbu, plánek nebo jinou vizualizaci místa.

  • Následně vyvěste plakát s touto soutěží na webové stránky vaší organizace. V případě, že webové stránky nemáte, je možné plakát vyvěsit také na obecní nástěnku nebo na facebookový profil.


Své přihlášky do soutěže můžete posílat od 20. dubna do 20. května 2022.

2. kolo


Ze zaslaných návrhů vybere naše odborná porota 20 projektů, které postoupí do druhého kola soutěže. Všem zástupcům vybraných projektů napíšeme e-mail a dáme jim vědět, že postoupili.

  • 1. června 2022 vyvěsíme na této stránce všechny postupující projekty. Přímo na stránce budete moci od tohoto dne jednoduše hlasovat pro svůj projekt. Hlasování probíhá do 7. června 2022.

  • Hlasovat mohou nejen členové komunity, ale také rodina, přátelé a známí. A také všichni ti, kterým se váš projekt zalíbil. Každá osoba má jeden hlas.


Vyhodnocení


1. cenu –⁠ venkovní nábytek a dekorace v celkové hodnotě 50 000 Kč dle vlastního výběru –⁠ vyhraje projekt, který získá nejvíce hlasů. Projekty, které se umístí na 2.–8. místě, odměníme 2 sety zahradního nábytku Bonami Essentials Retro. Všichni soutěžící získají 15% slevu do e-shopu Bonami.

  • Všechny vítěze zkontaktujeme prostřednictvím e-mailu a do 30 dnů od vyhlášení jim pošleme vybraný nábytek.

  • Výherce se zavazuje, že vyhrané předměty budou sloužit účelu komunity/veřejnosti minimálně po dobu 10 let. Výherce se zavazuje poskytnout fotografie při užití nábytku – pro účely Bonami na všech komunikačních kanálech.


Více v úplných pravidlech. Máte dotazy? Pište na soutez@bonami.cz.

Vyhrajte 50 000 Kč třeba na tento nábytek