Bonami Days až -50 % | Prodlouženo →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Letní kino na zahradě u Veroniky Arichtevy

Znáte větší romantiku než letní kino? My ano! Letní kino na vlastní zahradě, kde sledujete vaše milované snímky jen s těmi nejbližšími.

Inspirujte se projekčním plátnem doladěným doplňky v boho stylu u Veroniky Arichtevy a jejího manžela Bisera Arichteva. Kdo jiný by vám také měl dávat tipy na venkovní filmový maraton než herečka a filmový režisér?

Jak na to?

Ideální je projektor s vestavěným reproduktorem a dálkovým ovládáním – můžete jej totiž stopnout, když dojíte popcorn už při počátečních titulcích. A pak už jen instalovat plátno. Veronice s tím pomáhal zkušený Bonami tým. A nebylo to nic těžkého. Stačily čtyři páry šikovných rukou, dva trámy a bílé prostěradlo. Promítat ale můžete klidně i jen na zeď domu.

Obývák pod širým nebem

Aby byl dojem útulného venkovního pokojíčku perfektní a Veronika s Biserem si mohli filmy vychutnat v naprostém pohodlí, nesměly chybět ani variabilní křesílka od Karup Design, která lze v mžiku přetvořit na prostorná lehátka. Uvolněného dojmu však dosáhnete zejména boho doplňky – pufy, deky, lucerny a polštářky. V tomto případě se určitě řiďte heslem – více je více.

Náladové osvětlení

Myslete i na vytvoření té správné atmosféry pro dlouhé letní večery. Kolem posezení proto naaranžujte lampiony a světelné řetězy, které vykouzlí příjemné tlumené osvětlení. A pokud přidáte i několik svíček, o romantiku bude postaráno.

Pohodlné i praktické

Dvojitou výhru představují venkovní koberce, které můžete umístit do interiéru i exteriéru. Jsou vysoce odolné, takže zvládnou i případný déšť nebo dětskou party. Nečistoty z nich jdou navíc odstranit vodou a hadříkem jedna báseň.

Kino si Veronika s Biserem plánují nechat na zahradě celé léto. Hodit se bude jak na synovu oslavu narozenin, tak na posezení s přáteli. Znáte snad lepší plány na horké letní večery než promítání filmu spojené s piknikem?