-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Královny pořádku: Dokonalá pracovna, kde se budete soustředit

Jak zařídit pracovnu, abyste se v ní cítili komfortně a zároveň plní energie? Jak v ní zorganizovat nábytek a kam ideálně postavit pracovní stůl?

V dalším díle seriálu Královny pořádku s Lucií a Pavlínou navštívíme pracovnu v rodinném domku, která má sloužit zároveň i jako tělocvična a občas jako pokoj pro hosty.

Uspořádat jedinou místnost tak, aby plnohodnotně splňovala tři různé účely může být celkem oříšek. Zjistěte, díky kterým vychytávkám se to Královnám pořádku povedlo.

Pracovní stůl by měl být umístěn čelem či bokem k oknu, aby na pracovní plochu dopadalo přirozené světlo. Neměl by ale stát přímo u topení. Teplý vzduch totiž unavuje a snižuje tak soustředění.

Pracovní desku zkuste udržet úplně volnou. Kancelářské potřeby uspořádejte raději v šuplíku. Zaskládaný stůl odvádí pozornost a špatně se udržuje.

Hlídejte si, co vše vidí kolegové na druhé straně konferenčního hovoru. Kupa neposkládaného prádla nebo rozestlaná postel nebude působit příliš dobře.

V pracovně by měla mít každá věc své místo, pokud je navíc místnost víceúčelová, tak to platí dvojnásob. Neváhejte pořídit praktické úložné boxy, šanony nebo speciální box, který se postará o změť kabelů pod stolem.

Do šuplíku jsou ideální průhledné jednoduché organizéry, díky kterým bude mít každá maličkost své místo a ani při prudším otevření se předměty nesmíchají dohromady.

Do pracovny jsou ideální skříně s kombinací uzavřených skříněk a otevřených polic. Barevně ladící šanony můžete uložit tak, abyste je měli na očích.

Knihy i šanony navíc třiďte a ukládejte podle logických celků, zkrátíte si tak sáhodlouhé hledání důležitých dokumentů.

Chcete ještě víc tipů? Objevte naše další inspirace, jak zařídit svou pracovnu.