Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Fall Front
Kovový, v matně stříbrné barvě, 25x46,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 333 Kč
s kódem
1 568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dripper Zunel
Keramický
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Svačinový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, světle modrý
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Neri
Ø 23 cm, z kameniny, černý
(7)
Skladem
352 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Svačinový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, světle červený
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
35,5 x 15 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Skleničky v sadě Nirela
2 ks, nerezové, na víno
Skladem
Poslední kousky
916 Kč
s kódem
1 078 Kč bez kódu
539 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Adoma
Servírovací, mramorové, 39,5 x 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 271 Kč
s kódem
1 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Cukřenka Basic
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, objem 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Šalvějově zelená, 750 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Prkénko Zairin
Servírovací, dřevěné, 27 x 14 cm
Skladem
Poslední kousky
400 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Struhadlo Handi-Grate
Na sýr
(15)
Skladem
Poslední kousky
470 Kč
s kódem
553 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vařečka Nover
Dřevěná
(2)
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, růžový
(8)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Emile Henry
Zapékací mísy v sadě Ultime
Ramekin, 2 ks, ø10 cm, keramické, maximální teplota 270 °C
(16)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
213 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Missy
Ø 30 cm , keramický
Skladem
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, 1,2 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
784 Kč
s kódem
922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Prkénko Mango
Dřevěné, 46,5 x 20 cm
(2)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(27)
Skladem
842 Kč
s kódem
990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Mepal
Odměrka s víkem Chef It
Skleněná
Skladem
Poslední kousky
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Slánka a pepřenka Livo
Skleněná
(3)
Skladem
414 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Xilin
2 ks, z litiny, béžové, 100 ml
(212)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Konvička na mléko Pilar
280 ml, béžová
(8)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Nirela
Ø 35,5 cm , z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
1 182 Kč
s kódem
1 391 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, šedý/hnědý
(8)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nerezové oceli, modrý
(27)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Talíř Doren
Ø 25 cm, keramický, vínový
(2)
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
19x30 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(11)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, v lososové barvě, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, červený
Skladem
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Obar
Servírovací, mramorové, 20 x 3 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Dóza Black
2 l, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Check
4 ks, na polévku, z kameniny, 590 ml, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousek
1 631 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Světle červená, 350 ml
(90)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Šálek Kumi
Keramický, na cappuccino, hnědý, 150 ml
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Vařečka Nover
Dřevěná
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Talíř Alenia
Dezertní , ø 21 cm, keramický, šedý
(2)
Skladem
285 Kč
s kódem
335 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Černá, 350 ml
(90)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Hrnek Kumi
290 ml, keramický, tmavě hnědý
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Milma
Z recyklovaného skla
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Košík na pečivo Singles
Světle šedý, kovový/látkový, ø 25,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
6
7
8
9
10
Načíst další