Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Minimalistický styl vaší kanceláře

Držíte se hesla „méně je více“ a toužíte po pracovním koutku, který bude stylový, ale přitom jednoduchý? Tak právě pro vás je minimalistický styl pracovny jako stvořený.

Minimalismus na pracovišti vám umožní zbavit se všeho, co vás nejvíce zahlcuje a brání vám naplno využít váš potenciál. Pojďte to zkusit s námi.

Pracovní stůl a židle jsou to nejdůležitější

Kancelářský nábytek musí hrát ve vaší pracovně hlavní roli. Dobře vybraný pracovní stůl může být sám o sobě uměleckým dílem. Do minimalistické pracovny vybírejte odlehčený nábytek ve světlých barvách a s jednoduchými liniemi.

Pracovní stůl a židle musí být především funkční a udržet vás v takové pozici, která vás ochrání před bolestí zad či hlavy.

Zjistěte, jak docílit při práci zdravého sezení.

Dřevo a bílá barva hrají prim

Abyste docílili minimalisticky laděné kanceláře, vybírejte přírodní materiály jako dřevo, kov, sklo nebo i kůži a kámen. Buďte střídmí a kombinujte maximálně 2 – 3 materiály.

Hlavní roli dejte bílé barvě, kterou můžete kombinovat se zemitými odstíny hnědé, šedé či béžové. Zvolit můžete i jednu výraznější barvu, jako jsou tmavě zelená nebo i zlatá. Použijte je ale na menší plochu nebo pár dekorací, aby nepůsobily příliš agresivně.

Doplňky 2 v 1: hezké a funkční

Dekorace jako pokojové rostliny či svíčka dodají vaší kanceláři osobitost a pocit útulna. Vybírejte jich však pomálu, aby zbytečně netříštily vaší pozornost.

Nejlepší jsou doplňky 2 v 1, tedy dekorativní i funkční jako papírnictví, stolní lampy či organizéry.

Abyste docílili naprostého minimalismu, který bude oku lahodit, je potřeba dát sbohem chaosu. Objevte ty nejlepší metody, jak si zorganizovat své dokumenty a také jak si udělat pořádek na stole už jednou provždy.