-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

-20 % na objednávky nad 5 000 Kč s kódem MINUS20*Platí i v prodejnách. Sleva neplatí na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Návštěva moderní chaty u Soni Skoncové

Inga Sujová
Inga Sujová
Bonami Blogger

V letní sezóně je zahrada rušným útočištěm, kde nacházíme vytoužený klid a sladkou relaxaci. Stejně to cítí i slovenská moderátorka Soňa Skoncová, která si užívá horké dny plné slunce ve svém nově postaveném stylovém domku.

Bonami spolu se značkou Karup Design přiložili ruku k dílu a proměnili tento krásný prostor a jeho okolí v místo plné radosti, zážitků a pohody ve společnosti těch nejbližších.

Stylový design v objetí přírody

Chata se nachází v krásném a klidném prostředí v malém prázdninovém městečku. Tato vzdušná letní chata je minimalistickou alternativou k tradičním rustikálním srubům. Jeho design je kombinací jednoduchosti, přírodních prvků a moderního stylu.

Celková plocha pozemku je rozdělena na prostornou zahradu a zbytek tvoří moderní chatka ve stylu jednopodlažního bungalovu. Přímo na vstupní terase vás do své náruče zve pohodlné skládací křeslo od Karup Design.

Interiér ve znamení dřeva

Interiér chaty tvoří jedna velká místnost s kuchyní a obývacím prostorem, kde nechybí základní posezení a kuchyňské zařízení. Interiérové prvky, dekorace a nábytek jsou většinou v neutrálních tónech a z přírodních materiálů.

Z dřevin převládá zejména borovice, dub a buk, z nichž byl vyroben konferenční stolek i menší odkládací stolek. Dřevěný materiál se navíc díky svým odolným vlastnostem skvěle hodí do chalupy umístěné v lůně krásné přírody.

Produkty

Seznamte se s Karup Design

Dánská značka Karup Design hledala inspiraci pro své výrobky na Dálném východě. Není tedy náhoda, že design jejich futonů a matrací nápadně připomíná japonský styl. Jejich pohovky, ale také komody a příruční stolky zároveň kombinují skandinávské prvky.

Proto se pyšní přírodními materiály, vysokou kvalitou zpracování, jednoduchými liniemi a prostorově úsporným designem.

Dřevo použité na výrobu židlí, postelí nebo věšáků navíc pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem. Jejich výroba je proto šetrná k životnímu prostředí a podporuje lesníky, kteří se o stromy starají.

Společně jsme vybudovali místo, které nám pomáhá užívat si prostých radostí života. Nábytek Karup Design je oblíbený pro svou praktičnost a čistý design. Na terase vytváří příjemnou relaxační zónu ideální pro čtení oblíbené knihy nebo vychutnávání šálku lahodné kávy.

Produkty

Více inspirace