Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Nevšední a slavnostně prozářený interiér

Cítíte, že na vás pomalu ale jistě začíná působit nedostatek denního světla? Zvedněte si náladu tím, že dokonale prosvětlíte svůj domov. Povede se vám to nejen pomocí různých svítidel a světelných dekorací, ale také volbou materiálů a promyšleným barevným laděním.

Inspirujte se naším výběrem sametových pohovek, křišťálového nádobí a ozdob, které vnesou do vašeho bytu optimistickou i nenásilně sváteční náladu. ♥

Doplňkové osvětlení

je alfou a omegou útulně zařízeného zimního interiéru. Ideálním zdrojem ambientního světla jsou stolní i nástěnné lampičky, světelné řetězy, závěsné dekorace a také elegantní vánoční svícny.

Třpytivé odrazy

Na sváteční tabuli to bude obzvlášť slušet skleněnému nádobí. Světelná hra svíček v kombinaci s odlesky sofistikovaně broušeného křišťálu podpoří magickou večerní atmosféru.

Metalické barvy versus samet

Protiklady se přitahují a navíc vzájemně zdůrazňují svůj charakter. Doplňte proto sametové čalounění výraznými doplňky v metalických odlescích - výsledek bude přímo famózní.

Odvážné ladění odstínů

Zlatá barva možná není pro každého, ale když už si k ní najdete cestu, nebudete litovat. Působí hřejivě, svátečně a báječně ladí s mnoha odstíny. My si jí zamilovali v kombinaci s tmavě zelenou a modrou.