Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Romantický brunch v pastelových barvách

Pintér Boróka
Pintér Boróka
Bonami Blogger

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, tak proč si ji neudělat výjimečnou? Pokud milujete nekonečné brunche, ale nechce se vám vstávat brzy ráno, abyste zamířili na své oblíbené snídaňové místo, zůstaňte doma a překvapte svou rodinu a přátele nezapomenutelým brunchem! Přesně to udělala stylistka Csenge alias mypastelland, když proměnila svou krásnou terasu ve snídaňovou restauraci v romantickém stylu, z níž proudí pocit klidu a pohody. Nechte se inspirovat jejím stylem a uspořádejte si svou brunch!

Ptáci zpívají venku i na stole

Milujete jednoduché, minimalistické doplňky, ale máte pocit, že na vašem jídelním stole chybí trocha života? Vzorované nádobí je skvělým řešením! Csenge si potrpí na minimalismus, ale pro vytvoření romantické snídaňové atmosféry zvolila veselé, barevné nádobí.
„Stejně jako barevné květiny na zahradě, tak i barevné doplňky jsou pro brunch na terase nutností! Toto veselé, nádobí s ptáčky okamžitě vyvolává příjemný pocit snídaně na terase při zpěvu ptáčků.“

Ratan a len: dokonalá kombinace

Nezáleží na tom, jestli je zima nebo léto, přírodní materiály jsou hitem jak v interiéru, tak v exteriéru. Kombinace ratanových židlí, jutového prostírání a lněných ubrousků dodá vašemu stolu jemný akcent a skvěle se hodí pro pohodovou brunchovou atmosféru.

"Barvy byly inspirovány rostlinami v mé zahradě, přičemž růžové a proutěné hnědé doplňky příjemně kontrastují se světlými tóny naší terasy. Stejně jako u našeho venkovního nábytku jsem vybírala kousky, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou tyto ratanové židle, proutěné prostírání a lněné doplňky na stůl.

Romantickou atmosféru dotvářely veškeré detaily, talíře a šálky s ptáčky a vážkami, skleněné misky - člověk si připadá, jako by se ocitl v pohádce."

Použijte skleněné prvky

Sklo je jednoduché, ale skvělé řešení, které dokáže ihned rozzářit prostřený stůl. Sklenice a karafy dodají vaší snídani čirou krásu, která ohromí všechny vaše hosty.

"Naše terasa je dokonalým propojením interiéru a exteriéru. Díky tomu, že má skleněnou střechu můžete pozorovat poletující motýly a ptáky, zatímco měkké polštáře a textilie navozují atmosféru, jako byste se choulili uvnitř. Tuto dualitu jsem se snažila vyzdvihnout pomocí doplňků. Na stole jsem také využila velké množství skleněných prvků, jejichž průhlednost ještě více sjednocuje zahradu s terasou."