Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Úklid a organizace

Mít dokonale zorganizovanou domácnost není jen tak. Když ale víte, ze kterého konce začít, mohou se dít doslova zázraky. Budete mít větší přehled o věcech a rutinní úklid bude mnohem jednodušší. Jak na to? Pomůžeme vám s úklidem i organizací vašeho domova.

Velký jarní úklid domácnosti

Ke každoročním rituálům patří jarní úklid domácnosti, který má domov zbavit prachu, špíny a všeho nepotřebného. Bez pořádného vybavení na úklid se ale neobejdete. U nás najdete spoustu vychytávek a pomocníků se kterými jarní úklid půjde hladce.

Úklid koupelny

Když se řekne koupelna, vybavíme si místo, které je určeno k osobní hygieně a krášlení. Proto by tato místnost měla vonět a být čistá. Koupelnu tedy uklízejte pravidelně a jednou za měsíc udělejte důkladný úklid. Nejprve proberte kosmetiku a úklidové prostředky. Vanu, sprchový kout i toaletu pořádně umyjte a nezapomeňte také na dlaždičky, obklady i všechny spáry.

Organizace skříně

Najděte si to správné řešení pro ukládání oblečení a doplňků, které vám usnadní každodenní život. Díky organizérům můžete naplno využít šatní skříň nebo zásuvku a vždy budete vědět, kde se nachází i ta nejmenší drobnost.

Úklid kuchyně a jídelny

Zařiďte si kuchyni, ve které si budete vaření užívat. Základem je perfektní organizace, díky které budete mít v kuchyni dokonalý přehled a pořádek. V tom vám pomohou různé kuchyňské organizéry, doplňky a další praktické vychytávky.

Pracovna

Vaše pracovní výkony budou o to lepší, když si pracovnu hezky a funkčně zorganizujete. K utřídění myšlenek použijte nejrůznější diáře, pořadače, úložné boxy a nástěnky.