Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Zahradní stolování se Soňou Skoncovou

Na vzduchu chutná lépe. Tím spíš, když dobroty naservírujete na talířích v barvách léta. Třeba jako známá moderátorka Soňa Skoncová, která si na své chalupě užívá letní grilování v bohémském duchu.

Naservírujte i vy pokrmy na talířích s veselými vzory a doplňte je originálními poháry. V očích rodiny a přátel se zaručeně stanete nezapomenutelnými hostiteli.

Bohémské servírování

Přineste na stůl kromě chutného jídla i dávku stylu. Bílé talíře jsou klasikou, kterou najdete v mnoha domácnostech, ale vzácné chvíle strávené venku s blízkými si žádají skutečnou pastvu pro oči. Soňa proto zvolila bohatě zdobený jídelní servis v poutavých barevných variacích, které perfektně vyniknou v prostředí zeleně.

Nebojte se kombinovat různé barvy a vzory - čím barevněji bude prostírání vypadat, tím uvolněněji se budou vaši hosté cítit. Sady nádobí Villa d'Este vnesou do vaší jídelny pod širým nebem život a hravost. Nakonec přidejte jednoduché příbory, abyste dosáhli dokonalé harmonie.

Občerstvení s kapkou duhy

Zahajte zahradní slavnost přípitkem ze skleniček, které vám dodají dobrou náladu. Jejich rozmanité odstíny odrážejí rozmanitost přírody a jedinečnost vašich hostů. Navíc si každý z přítomných může vybrat svou oblíbenou barvu a vychutnat si letní koktejl s ještě větším potěšením.

Aby však stůl vypadal vkusně a elegantně, sáhla Soňa po džbánu z čirého křišťálového skla, čímž dosáhla vizuální rovnováhy. Zbývá už jen připravit osvěžující letní nápoj.

Doplňky pro větší požitek

Největším lákadlem zahradní slavnosti je samozřejmě chutně připravené jídlo. K tomu je zapotřebí kvalitní gril, který je nezbytnou součástí každé venkovní akce. Předveďte se jako profesionální hostitel, který má připravené potřebné náčiní. Ugrilované dobroty podávejte třeba na servírovacím tácu v tvaru srdce.

Podobné inspirace