Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Změňte atmosféru venkovního posezení pomocí doplňků

Toužíte změnit styl svého zahradního posezení, ale nábytek je zatím zcela funkční a tak nechcete zbytečně investovat do jeho výměny? Víme co s tím.

Díky promyšlenému výběru stylových doplňků jako jsou venkovní polštáře, koberce, květináče nebo roztomilá dekorativní světýlka se vám podaří proměnit své posezení podle vysněných představ.

Maximalisticky barevný styl

K létu a zahradní zeleni pestré barvy jednoduše sedí. Klidně se jich nebojte nakombinovat i více najednou.

Polštáře v červených a modrých odstínech doplňte nádobím a skleničkami v barvách duhy, nebo třeba jasně žlutým kobercem. V noci k posezení s přáteli rozsviťte barevný světelný řetěz, kterým dokonale vysloveně vybarvíte atmosféru.

Posezení v bohémském stylu

Přírodní odstíny pískové, krémové a terakotové tady budou hrát prim. Skvěle je doplní bavlněné i lněné polštáře s makramé a různými střapci.

Dalšími materiály, s kterými nešlápnete vedle jsou bambus a mořská tráva. Ty nejlépe vyzní na doplňcích jako jsou lucerny, podnos či prostírání.

Klidné vesnické léto

Keramické i plechové doplňky s patinou skvěle doplní každou zahrádku v něžně rustikálním stylu. K večernímu osvětlení použijte klasické lucerny se svíčkou.

Nezapomeňte na textil. Potisky plné něžných kvítků a proužkovaný bavlněný pléd podpoří příjemně romantickou atmosféru na vaší zahradě.

Máme pro vás mnoho dalších inspirativních tipů pro váš balkon i zahradu.