Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Změňte atmosféru venkovního posezení pomocí doplňků

Toužíte změnit styl svého zahradního posezení, ale nábytek je zatím zcela funkční a tak nechcete zbytečně investovat do jeho výměny? Víme co s tím.

Díky promyšlenému výběru stylových doplňků jako jsou venkovní polštáře, koberce, květináče nebo roztomilá dekorativní světýlka se vám podaří proměnit své posezení podle vysněných představ.

Maximalisticky barevný styl

K létu a zahradní zeleni pestré barvy jednoduše sedí. Klidně se jich nebojte nakombinovat i více najednou.

Polštáře v červených a modrých odstínech doplňte nádobím a skleničkami v barvách duhy, nebo třeba jasně žlutým kobercem. V noci k posezení s přáteli rozsviťte barevný světelný řetěz, kterým dokonale vysloveně vybarvíte atmosféru.

Posezení v bohémském stylu

Přírodní odstíny pískové, krémové a terakotové tady budou hrát prim. Skvěle je doplní bavlněné i lněné polštáře s makramé a různými střapci.

Dalšími materiály, s kterými nešlápnete vedle jsou bambus a mořská tráva. Ty nejlépe vyzní na doplňcích jako jsou lucerny, podnos či prostírání.

Klidné vesnické léto

Keramické i plechové doplňky s patinou skvěle doplní každou zahrádku v něžně rustikálním stylu. K večernímu osvětlení použijte klasické lucerny se svíčkou.

Nezapomeňte na textil. Potisky plné něžných kvítků a proužkovaný bavlněný pléd podpoří příjemně romantickou atmosféru na vaší zahradě.

Nesmrtelný minimalismus

I venkovnímu posezení sluší jednoduchost. Pokud chcete, aby výběr doplňků působil „čistě“, ale zároveň ne příliš chladně, zaměřte se na vysokou kvalitu materiálů. Zakomponujte také pár zajímavých textur, či abstraktních vzorů.

Laďte doplňky monochromaticky - ve stejné barvě různých sytostí. Skvěle budou působit neutrální odstíny jako šedá, krémová či béžová, ale zajímavě bude působit i světle zelenkavá.

Máme pro vás mnoho dalších inspirativních tipů pro váš balkon i zahradu.