Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 KčRegistracePřihlášení300 KčKošík
DomůDomůInspirace

5 způsobů, jak vám kuchyňský robot ulehčí život v kuchyni

Užijte si přípravu jídla a všechny zdlouhavé části procesu svěřte tomu nejspolehlivějšímu a nejpreciznějšímu pomocníkovi - kuchyňskému robotu. Ten si s veškerou namáhavou prací hravě poradí a ani nemukne.

1.

Kuchyňský robot zastane hned několik důležitých funkcí najednou. Umí šlehat, uhněte těsto i nastrouhá zeleninu. Díky tomu nemusíte vlastnit spoustu různých elektrospotřebičů a místo toho se spolehnout na jediného pracanta.

2.

Ušetříte díky němu spoustu času. Zatímco samostatně šlehá, míchá nebo krájí, můžete vesele připravovat další ingredience a pokračovat ve vaření.

3.

Nebudete se trápit s úklidem do skříně. Kuchyňské roboty jsou velmi těžké na přenášení, a proto jsou většinou umístěny permanentně na pracovní lince. A je to dobře, vždyť je to krása na pohled!

4.

Všestrannost svého robota můžete kdykoliv rozšířit dokoupením kompatibilních doplňků - například nástavcem na výrobu domácích těstovin nebo mlýnkem na maso.

5.

Přestanete se vyhýbat oblíbeným, ale na přípravu náročnějším pokrmům - s ním to bude hračka. Možná i díky němu se stane vaše stravování pestřejší a zdravější, aniž by to vyžadovalo více (vaší) energie.