Sleva 15 % s kódem MINUS15 | Už jen do půlnoci →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Kuchyň o 20 000 Kč levněji než u konkurence

Black Friday

Máte kalkulaci na novou kuchyni na míru od jiného dodavatele? Přineste ji do našeho kuchyňského studia nebo nám ji pošlete na kuchyne@bonami.cz. Cenu konkurence dorovnáme a k tomu vám přidáme ještě slevu 20 000 Kč!mám zájem

Jak získat Black Friday slevu 20 000 Kč?

Seznamte nás s nabídkou od konkurenceMáte od konkurence návrh nové kuchyně spolu s cenovou kalkulací? Přineste je do našeho kuchyňského studia, pošlete je v příloze na e-mail kuchyne@bonami.cz nebo soubory jednoduše nahrajte do tohoto online formuláře.
Nechte si v Bonami udělat návrh kuchyně zdarmaV Bonami pro vás vytvoříme nový návrh kuchyně na míru, který bude stejný, nebo co nejvíce podobný tomu původnímu. Návrh včetně kalkulace od nás dostanete zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje.
Získejte slevu 20 000 Kč na vaši novou kuchyniCenu konkurence dorovnáme a navíc ji pro vás snížíme o dalších 20 000 Kč! Tato Black Friday sleva platí pro srovnatelné kuchyně na míru při poptávce do 30. 11. a podpisu smlouvy do 30 dní od poptávky.

Často kladené dotazy

Jaké podmínky musím splnit, abych získal/a slevu 20 000 Kč na novou kuchyni?

Slevu dostanou zákazníci při poptávce do 30. 11. a podpisu smlouvy do 30 dní od poptávky. Poptávkou se rozumí zájem o novou kuchyni od Bonami projevený:

  • telefonicky na čísle kuchyňského studia Bonami +420 227 272 815,
  • e-mailem odeslaným na adresu kuchyne@bonami.cz,
  • osobní poptávkou v kuchyňském studiu
  • nebo nejčastěji vyplněním online dotazníku.

Jak vypadá návrh kuchyně od Bonami a je skutečně zdarma?

Ano, návrh kuchyně od Bonami je vždy zdarma a nezavazuje vás k nákupu.

3D návrh má podobu obrázků ve fotokvalitě. Bude to, jako byste se dívali na fotky své budoucí kuchyně. Standardně jsou součástí návrhu tři různé 3D vizualizace – obraz kuchyně zepředu, zleva/zprava a detail. K vizualizaci patří také několikavteřinové video, kde uvidíte například otevírání skříněk a šuplíků. Ke každému návrhu na míru zdarma dostanete také jedno několikavteřinové video.

Pokud si přejete více vizualizací (například nějaký konkrétní detail), dejte nám vědět. Další vizualizace na přání vám přidáme do výstupu zcela zdarma.

Více o podobě návrhu kuchyně najdete na stránce Návrh kuchyně zdarma

Jaké jsou dodací lhůty kuchyní na Bonami?

Dodací lhůta kuchyně je 6 týdnů a počítá se ode dne následujícího po podpisu objednávky. Pokud Objednávku na kuchyni na míru podepíšete například v pátek 1. srpna, budete mít novou kuchyni doma nejpozději v úterý 12. září.

Konkrétní den a čas dopravy a montáže je vždy na dohodě.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Kuchyňské Studio Bonami
Westfield Chodov, Praha 4
+420 227 272 815
kuchyne@bonami.cz