Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 KčRegistracePřihlášení300 KčKošík
DomůDomůInspirace

Bonami proměny: Útulný pokoj pro hosty u Jasmíny Alagič

Jak proměnit nejednotný prostor sloužící k občasnému přespání přátel na stylově zařízený a komfortní pokoj pro hosty? Inspirujte se proměnou u oblíbené slovenské moderátorky Jasmíny Alagič, která si přála do interiéru zakomponovat i menší pracovní koutek.

Její představu se s využitím našich bytových doplňků a dekorací podařilo zhmotnit designérce Simoně Šándorové. Vznikla tak multifunkční a elegantní místnost nejen pro hosty, ale i na práci z domova. ♥

Přáním Jasmíny bylo vytvořit multifunkční prostor: „V našem novém pokoji pro hosty by se měli cítit co nejpříjemněji především naši členové rodiny, protože ti u nás přespávají nejčastěji a jsou pro nás nejdůležitější.

Ale chtěla bych místnost trošičku obměnit tím, že by v ní vzniknul malý pracovní koutek, který by sloužil - sobecky přiznávám - především mě.“

Skleněné akcenty doplněné jemnými liniemi přidají místnosti na vzdušnosti, díky čemuž se bude návštěva u vás cítit velmi příjemně.

Stůl s výsuvnou deskou je skvělé řešení nedostatku místa. Poskytne vám plnohodnotnou pracovní plochu, aniž by překážel v prostoru.

Nadýchané polštářky, kožešiny a koberec ještě víc zútulní místnost a potěší každého vašeho hosta.