-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-10 % na pohovky s kódem POHOVKY10*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

Bonami na návštěvě ve studiu Kovyho a Míry Romaniva

Nakoukněte s námi do inspirativního, prosluněného a prostorného ateliéru známého youtubera Kovyho a jeho přítele, úspěšného stylisty Míry Romaniva. Co v jejich ateliéru nesmí chybět, aby byl dokonale funkční, pohodlný i reprezentativní?

Podívejte se, jak probíhalo zařizování studia:

Jak byste popsali styl, ve kterém jste se rozhodli ateliér zařídit?

Vzhledem k tomu, že hlavní a největší místnost bude spíše technická, rozhodli jsme se zbylé dvě zútulnit. Stylově jsme obě místnosti ladili do přírodních barev a vybírali jsme produkty z kvalitních materiálů. Šlo nám o to, abychom se tam cítili dobře a zároveň aby prostor působil reprezentativně.

„Od začátku jsme měli oba stejnou vizi. Už po první minutě prohlídky jsme věděli, že tohle je TEN prostor. Co byla při zařizování výzva? Asi zaoblené stěny v obou místnostech, ale vypadá to, že jsme si s tím poradili skvěle. Jediné, co není vidět, jsou ty dlouhé měsíce příprav, které teď přinesly své ovoce. Máme po všech stránkách funkční i reprezentativní studio.“

Jak budete ateliér využívat? Jak vypadá běžný všední den v ateliéru?

Ateliér je rozdělen do tří místností, přičemž ta největší bude primárně využívaná jako studio. Ahoj všichni, tady Kovy… Znáte to. Druhá místnost je Mírův magický módní svět aka kancelář, odkud bude pracovat a kde se bude setkávat s klienty. Třetí místnost bude využívaná pro schůzky i odpočinek. Nejen námi, ale i našimi hosty.

Které kousky nábytku jste si tady oblíbili nejvíc?

M: Pro mě je to stůl, křeslo a lenoška. Nejsem ten typ, co rád sedí na jednom místě a takhle si můžu ten svůj pracovní prostor lépe přizpůsobit. Zároveň je fajn, ze mohu klienty usadit a navodit jim příjemnou atmosféru.

K: Já jsem nadšený z gauče a křesla v chill-out zóně. Místnost celkově získala velmi útulnou atmosféru, z čehož mám fakt radost.