Cyber Monday | Sleva 20 % na vše s kódem CYBER20*Neplatí na již zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Bonami uvádí hvězdné Vánoce: Koho uvidíte v hlavní roli?

V rámci naší vánoční kampaně jsme se rozhodli světelný reflektor pootočit na ty, kterým běžně moc pozornosti nevěnujeme. A přitom jedny z nejkrásnějších vánočních vzpomínek vznikají právě díky nim. Proto jsme do hlavních rolí obsadili židli, stůl, pohovku a další nenápadné hrdiny Vánoc každého z nás.

Podívejte se na naše vánoční video

Abyste byli vždy ve hvězdné společnosti

Hlavní myšlenku vánoční kampaně v nás poprvé probudila naše brand manažerka Lucie. Vzpomínala na to, jak jako malá různě balancovala na židli, aby mohla na stromeček zavěsit ozdoby a hlavně hvězdu. A také, jak se vždy ženy z rodiny sejdou kolem velkého stolu, pečou cukroví a povídají si o svých vzpomínkách na Vánoce.

Najednou se každému z nás vynořila aspoň jedna taková podobná vzpomínka a hádejte, bez koho by to nikdy nešlo?

No přeci bez té židle, která malé Lucce pomohla ozdobit stromeček, a taky bez stolu, který drží všechny, nejen ženy rodu pěkně pospolu.

Kolik vašich vzpomínek se pojí s nábytkem?

Přemýšleli jste někdy, jak velkou roli hraje nábytek ve vašich vzpomínkách? Že není jen kouskem dřeva, který plní svůj účel. Nábytek je součástí nejen našich domovů, ale také vztahů, zážitků a vzpomínek.

Možná si vybavíte, jak křeslo vašeho dědečka vonělo tabákem stejně jako on, jak každé ráno pijete kávu z hrnečku, ze kterého ji pil váš tatínek nebo jak jste se vždy nejvíc těšili na to, až se celá rodina posadíte na pohovku, rozbalíte si dárky a podíváte se zas a znovu na Popelku.

Nábytek je vždy u toho. Stmeluje celou rodinu a podrží nás vždy, když to potřebujeme. Je to vlastně takový nenápadný hrdina našich všedních i slavnostních dní.

Chybí vám na Vánoce nějaký dárek či dekorace? Máme pro vás spoustu tipů a inspirace.