Až -20 % na scandi domov | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Flair Rugs

Renomovaná anglická značka Flair Rugs se již od roku 1984 specializuje na design a výrobu koberců, a to s ohledem na kvalitu, udržitelnost a etické postupy. Zároveň sází na prvotřídní materiály pro zajištění všestrannosti a odolnosti každého z produktů. V jejich portfoliu naleznete koberce v celé řadě designových stylů vhodných do interiéru i exteriéru.

3 důvody, proč zvolit Flair Rugs

Čtyřicet let zkušeností značky Flair Rugs je vetkáno do každého vyrobeného produktu a navázaného partnerství. Pečlivě vyrobené koberce jsou navíc středobodem spojující lidi i místnosti. A právě tato sounáležitost je podstatou toho, čím společnost je.

Precizní zpracování
Díky vlastním zkušenostem a odborným znalostem nejlepších řemeslníků dává značka vzniknout vysoce kvalitním kobercům za použití osvědčených technik, které se předávají po generace.

Široká nabídka
V nadstandardně široké nabídce různých designových stylů, tvarů i barev naleznete řešení do každé domácnosti, a to včetně tradičně navržených či ručně vyráběných koberců.

Podpora etického obchodu
Flair Rugs klade důraz na etický přístup, a to na všech úrovních dodavatelského řetězce, což mimo jiné potvrzuje také členství v přední alianci Ethical Trading Initiative.

Filtry a řazení
Řada
Vzor
Délka vlasu koberce
Slevy
Novinky
Filtry a řazení
Bylo zobrazeno 624 z 689 produktů