100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík

Pečení a vaření s hravým nádobím značky Lékué

Lékué, to je kombinace funkce a designu s originálními nápady, fantazií a kreativní prací s potravinami. Produkty jsou vyrobené především z platinového silikonu, který je trvanlivý, přirozeně nepřilnavý, ohebný a zdravotně nezávadný. Navíc se snadno myje a udržuje.

Inspirujte se touto španělskou značkou a přineste do své kuchyně trochu barevnosti a nápaditosti.

Tvořítka na zmrzlinu a led

Vytvořte svým dětem chutnou domácí zmrzlinu. Připravte si oblíbený sirup, jogurt anebo ovoce a dejte ho jednoduše do formy. Ochranná víčka zajistí, že zmrzlina nenačichne žádnými dalšími pachy z mrazáku.

Pokud nejste fanoušky lovení kostky ledu po kuchyňské lince, sáhněte po formě, ze které vám led nikam neuteče. Silikonové formy na led splňují vše, co si můžete přát - neprotékají, jsou z odolného prémiového silikonu, a navíc nádherně vypadají.

Pomůcky na vaření

Perfektní pošírovaná vejce za 3 minuty? Ano, s formičkou Lékué je to raz dva. Kovová síťka zajistí, že se vejce uvaří mnohem rychleji než v klasických formičkách. Ušetřete si čas s touto praktickou vychytávkou.

Zde jsme vám sepsali detailní postup, jak na to:
1) Přiveďte vodu v hrnci k teplotě 90 ºC - 95 ºC,
2) Položte formičku do sklenice a rozbijte do ni vejce,
3) Formičku uzavřete a vložte ji do hrnce,
4) Po 3 minutách formičku vyndejte a ztracené vejce je na světě.

Formy na pečení

Pečte od srdce. Základem nemusí být ani tak suroviny, jako kvalitní formy a nadšení pro pečení. Zamilujte se do cukrářských dezertů, zdobení a krémů. S formami značky Lékué budete co nevidět profesionálním cukrářem i vy.

Na Bonami najdete formy na bábovky, dorty, koláče, brownies, wafle a spoustu dalších dobrot.

Kuchyňské náčiní

Dáváte přednost palačinkám se slanou či sladkou náplní? Ať už jsou vaše preference jakékoliv, s tímto setem půjde jejich příprava snadněji i rychleji.

Zatímco shaker s dvěmi vnitřními kuličkami se postará o dokonale hladké těsto, obracečku využijete při následném smažení.