Sleva 15 % s kódem UNOR15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

LotusGrill:
Grilujte pohodlně a bez kouře

Venkovní teploty už se pomalu přibližují létu a to znamená jediné - čas grilovaček je tu! Pokud nemáte místo na plynový gril, nezoufejte. Na Bonami najdete skladné bezkouřové grily od německé značky LotusGrill, které využijete doma i na cestách.

Grilování bez kouře

Také nemáte rádi, když grilujete a kouřem z grilu vám načichne oblečení a vlasy? Tento problém se rozhodla vyřešit německá značka LotusGrill. Její grily fungují zcela bez kouře i přesto, že se jedná o gril na dřevěné uhlí. Dřevěné uhlí je totiž chráněno víkem a plochou deskou ve středu grilovací mřížky, což brání dopadání tuku na rozžhavené uhlíky.

Při prvním „zážehu“ ale počítejte s tím, že zahřátí kovových částí grilu naprosto bezkouřové nebude. Až následné grilování si užijete zcela bez dýmu.

I přesto, že jsou grily bezkouřové, nedoporučuje se grilovat s nimi v interiéru. LotusGrill při zapalování produkuje neviditelný oxid uhelnatý, který by mohl v uzavřené místnosti napáchat škodu. Proto grilujte pouze na zahradě nebo na balkoně.

Snadná údržba

Gril je také jednoduchý na údržbu. Součásti jsou z nerezové oceli. Nádobu na odkapávání tuku i rošt je možné mýt v myčce na nádobí. Snadno se i skladuje a přenáší. Má nízkou hmotnost a součástí balení je taška na gril, díky které si můžete vzít LotusGrill na cesty nebo na piknik do parku.

Proti jiným grilům je navíc tento bezpečný, protože vnější stěna grilu se nikdy nezahřeje a můžete se tak grilu dotýkat nebo jej postavit na dřevěný stůl.
Jak LotusGrill vlastně funguje?
    1) Naplníte zásobník uhlím.
    2) Nalijete podpalovač na podpalovací talířek.
    3) Podpalovač zapálíte a položíte na něj zásobník s uhlím.
    4) Zapnete ventilátor poháněný AA bateriemi, který zajistí rovnoměrné rozhoření.
    5) Počkáte na úplné rozpálení, které trvá 2-3 min a můžete grilovat.