-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na vše s kódem NAROZENINY15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošíkMenu

BONAMI NÁVRH INTERIÉRU

Návrh prodejny
s pánským oblečením

Autor návrhu: Klára Němečková

Jak rozvrhnout prostor prodejny tak, aby byl funkční pro zákazníky i majitele pánské módní značky Justin Paukin? Podívejte se, jak vypadá návrh od Bonami designérky Kláry Němečkové, která pracuje pod hlavičkou služby Bonami Návrh interiéru.

Moodboard

Interiér prodejny designérka ladila do moderního stylu a vybrala paletu neutrálních tónů. Převažuje šedá s akcenty zelené, aby prostor působil lehce a zároveň reprezentativně. Zvolený výběr barev odráží pánský styl interiéru.

Barevnou paletu vám designér ukáže pomocí moodboardu, výsledek bude ladit do posledního detailu.

Jednotlivé funkční zóny dohromady tvoří reprezentativní vzdušný interiér v tlumených barvách s moderním charakterem.

Půdorys

Zadáním pro designérku bylo vpracovat návrh pro slovenskou prodejnu s pánským luxusním oblečením. Jde o netypický interiér rozdělený do jednotlivých funkčních zón. Designérka Klára rozčlenila prostor na část s regály a stojany, privátní zónu pro zákazníky a čekárnu s úložnými prostory. Výsledkem je reprezentativní vzdušný interiér v tlumených barvách s moderním charakterem. Privátní zóna je umístěna v zadní části prodejny, což umožňuje osobní komunikaci se zákazníkem a vyvarování se nepříjemného rozptýlení od okolí.

Designérka doporučuje v této dispozici využít prostor mezi sloupy pro kabinky, které vytvoří hezký předěl mezi privátní zónou.