100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík

Návštěva v dětském pokojíčku u Martiny Pártlové

Jak zařídit dětský pokojíček pro malou holčičku tak, aby nepůsobil přeslazeně, ale zároveň z něj vyzařovala něžnost a hravost?

Pojďte se s námi inspirovat do originálního pokojíčku u české zpěvačky Martiny Pártlové. Zjistíte, jak sladit růžovou barvu, aniž by působila infantilně, a na co určitě nezapomenout, aby si i rodiče užili pohodlí.

Martina si přála, aby se pokojíček vymykal z „ohrané“ růžovo-šedo-bílé klasiky dětských pokojů. Dominantou pokoje se tak stala původní a výrazná zelená komoda. S ní ladí nepřehlédnutelná designová tapeta, jejíž barvy byly inspirací pro ostatní doplňky.

„Nejdřív jsem se bála, že zelená komoda se nebude do něžnýho holčičího pokojíčku hodit. Ale teď vidím, že tmavší doplňky jsou k růžový super a výsledek alespoň není tak přeslazený“, říká Martina.

Důležitou součástí pokoje je prostorné křesílko s taburetkou, na kterém se bude pohodlně kojit, odpočívat i číst pohádky. Proto je v koutku umístěná i výrazná stojací lampa doplněná menší lampičkou pro tlumenější osvětlení.

Jako dětský pokoj na plný úvazek bude místnost malá holčička využívat až později. V současné době bude příležitostně sloužit i jako pokoj pro hosty. Proto byla jasnou volbou roztomile růžová rozkládací pohovka, na které se pohodlně vyspí i dva lidé.

„V začátcích bude spát koblížek s námi v ložnici, ale když si jeden z nás bude přeci jen potřebovat v klidu pochrupnout je fajn mít tu možnost v dalším pokoji.“