100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Nechte se okouzlit barevnou paletou pohovek Bobochic

Kromě toho, že je pohovka místem pro odpočinek nebo různá rodinná i přátelská setkání, bývá také středobodem obývacího pokoje. Vzhledem ke své velikosti a umístění pravděpodobně vynikne i bez ohledu na barvu nebo styl. Výběr správné barvy ale zdokonalí ráz celého pokoje a navíc podtrhne vaši osobnost.

Inspirujte se značkou Bobochic, která vyrábí jedinečné modely v pestré paletě barev a vyšperkujte svůj obývák k dokonalosti.

Na co si dát při výběru barvy pozor?

Záleží především na vašem vkusu a celkovém stylu místnosti. Výrazná barva či vzor se mohou stát stylovou dominantou, ale v kombinaci s dalšími barvami a vzory mohou napáchat zbytečný chaos. Proto si dejte pozor na barvy okolního nábytku, podlahy a stěn.

Při výběru barvy myslete také na všechny členy domácnosti, především malé děti a domácí mazlíčky. Na pohovce v tmavých barvách se vám lépe podaří skrýt všechny nečistoty. Světlé barvy zase krásně provzdušní a opticky zvětší menší místnosti.

Pohovky v barvách roku 2021

Zajímáte se o trendy a interiérový design? Bobochic také! Proto v jeho barevném repertoáru najdete pohovky ve všech barvách roku 2021. Žlutá a šedá, zemitě hnědá, elegantní červená, bronzově šedá – na Bonami je máme všechny.

Více se o barvách tohoto roku dozvíte v našem článku.