Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Novinky pro pohodový home office

Máte doma místo, kde můžete v klidu a nerušeně pracovat? Lámat se celý den na gauči s notebookem v klíně není zrovna ideální řešení. U jídelního stolu se zase budete soustředit spíše na obsah ledničky než na práci.

Inspirujte se našimi novinkami a vytvořte si doma božskou kancelář, ve které se vám snáz budou plnit úkoly.

Kancelářská židle je základ úspěchu

Abyste se ve své domácí pracovně cítili dobře, potřebujete tři věci: aby byla pohodlná, aby byla praktická a aby se vám líbila. Nenechte se tedy při výběru kancelářské židle ochudit i o její estetickou stránku.

Tyto nové kousky si zamilujete právě díky jejich originálnímu a trendy designu. Zároveň však poskytují i patřičný komfort a funkčnost.

Dejte si záležet na výběru pracovního stolu

Správný kancelářský stůl dokáže značně zpříjemnit průběh pracovního dne, zatímco stůl nevhodný dokáže ten samý den pořádně zkazit. Při jeho výběru proto myslete především na velikost pracovní plochy.

Zamyslete se, co vše budete na stole pro práci potřebovat. Nezapomeňte na místo pro notebook nebo monitor, lampičku, poznámky a další důležité pomůcky.

Posviťte si na práci

To, že do pracovny patří pořádný nábytek a doplňky, které vám pomohou udržet v ní systém je jasné. Často se ale zapomíná na vhodné osvětlení celé místnosti nebo pracovního koutku. Je to právě světlo, které vaší kanceláři dodá pozitivní nádech.

Prohlédněte si nové stolní i stojací lampy značky Leitmotiv, které dodají vašemu pracovnímu místu ten správný šmrnc.

Zorganizujte si prostor

V domácí pracovně by neměl převládat chaos. Důležitý je minimalismus a hlavně dostatek úložných prostorů, které zajistí, aby vše bylo pečlivě vytříděno a mělo své místo. Nepořádek totiž působí jako rušivý element, který nás odvádí od práce ke špatné soustředěnosti a snížení pracovní výkonnosti.

Inspirujte se novinkami značky Leitz a pořiďte si pořadače, organizéry a další kancelářské potřeby.