7.–10. 10. | Sleva 20 % s kódem DOMOV20*Platí při nákupu nad 3000 Kč na vše kromě již zlevněných a vybraných produktů.

7.–10. 10. | Sleva 20 % s kódem DOMOV20*Platí při nákupu nad 3000 Kč na vše kromě již zlevněných a vybraných produktů.

Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Postav si sen: Proměna nezabydleného bytu v něžný interiér

Jarka je vysokoškolačka, má dobrou práci a spoustu zájmů, ráda pomáhá lidem a zvířatům. Přesto má nízké sebevědomí, málo peněz a žije sama s kocourem.

Ve starém bytě v paneláku po rodičích sní o lepším životě a taky bydlení. Její starší sestra Jana je přesvědčená, že by sestru lepší bydlení „nakoplo“ a pomohlo otevřít novou životní etapu.

Jarka vystudovala sociální masová média a komunikaci. Hovoří anglicky, německy, italsky a arabsky. Věnuje se i charitě - pomáhá ve zvířecích útulcích, seniorům i bezdomovcům. A tak by si pro jednou zasloužila pomoc i ona sama.

Jarka zvládla zrekonstruovat dva pokoje, ale na ostatní místnosti už ji nezbyly finance. Obývací pokoj zůstal prázdný a neútulný, kuchyně už měla nejlepší léta dávno za sebou. Designéři se proto rozhodli vnést do prostoru lehkost a optimismus jednoduchou kombinací dřevěného dekoru s bílou barvou a modrými akcenty.

Celý prostor se provzdušnil a otevřel částečným zbouráním příčky mezi kuchyní a obývákem. Tím pádem vznikl i dostatek místa pro jídelní stůl. I v kuchyni a jídelně vedou neutrální barvy šedá s bílou. Jejich nespornou výhodou je, že je lze skvěle oživit a kombinovat s libovolnými odstíny.

Proměnu měli na starosti designéři Andrea HylmarováMarek Povolný.