100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík

Rozkládací a modulární pohovky, které ušetří místo i peníze

Hodila by se vám pohovka, která vám vyřeší víc než jen místo na sezení? Tyto variabilní pohovky se skvěle hodí do menších prostor, která si žádají chytrá řešení. Z jednoho gauče snadno vytvoříte ležení na občasné (někdy i každodenní) spaní. A když budete potřebovat víc místa, některé se mohou i rozrůst. Podívejte se sami.

Rozkládací pohovky

Tyto pohovky snadno rozložíte a uděláte z nich letiště na ležení. Většina ale není vhodná na každodenní spaní a rozkládat by se měla jen příležitostně, když u vás přenocuje návštěva nebo potřebujete víc místa na lenošení. Vybrat si můžete z různých druhů rozložení.

Vysouvací zásuvka s rozkladem

Matraci schovanou ve výsuvném šuplíku vytáhnete zatažením za madlo. Takové rozkládání je snadné, zvládnete to jednou rukou.

Systém se sklopnými zády

K rozložení této pohovky stačí jen sklopit opěrák do vodorovné pozice. Samotný opěrák může být na opírání příliš tvrdý, ale pokud má velké opěrné polštáře, bude se vám sedět pohodlně.

Modulární pohovky (i improvizované)

Ty můžete poskládat z různých částí tak, aby to co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám a rozložení můžete navíc kdykoliv změnit. Pohovku Zuiver pomocí přídavného dílu prodloužíte o další místo. Také se dá využít i samostatně jako pohodlné křeslo.

Tip: Nechce se vám kvůli občasné rodinné návštěvě kupovat modulární pohovka? Spoustu pohovek rozšíříte i tím, že k nim přidáte taburet nebo podnožku.