Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 KčRegistracePřihlášení300 KčKošík
DomůDomůInspirace

Rozkládací a modulární pohovky, které ušetří místo i peníze

Hodila by se vám pohovka, která vám vyřeší víc než jen místo na sezení? Tyto variabilní pohovky se skvěle hodí do menších prostor, která si žádají chytrá řešení. Z jednoho gauče snadno vytvoříte ležení na občasné (někdy i každodenní) spaní. A když budete potřebovat víc místa, některé se mohou i rozrůst. Podívejte se sami.

Rozkládací pohovky

Tyto pohovky snadno rozložíte a uděláte z nich letiště na ležení. Většina ale není vhodná na každodenní spaní a rozkládat by se měla jen příležitostně, když u vás přenocuje návštěva nebo potřebujete víc místa na lenošení. Vybrat si můžete z různých druhů rozložení.

Vysouvací zásuvka s rozkladem

Matraci schovanou ve výsuvném šuplíku vytáhnete zatažením za madlo. Takové rozkládání je snadné, zvládnete to jednou rukou.

Modulární pohovky (i improvizované)

Ty můžete poskládat z různých částí tak, aby to co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám a rozložení můžete navíc kdykoliv změnit. Pohovku Zuiver pomocí přídavného dílu prodloužíte o další místo. Také se dá využít i samostatně jako pohodlné křeslo.

Tip: Nechce se vám kvůli občasné rodinné návštěvě kupovat modulární pohovka? Spoustu pohovek rozšíříte i tím, že k nim přidáte taburet nebo podnožku.