Sleva 15 % s kódem UNOR15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Tipy na dárky podle Veroniky Arichtevy

Herečka a influencerka Veronika Arichteva je po roce zpět stejně jako Vánoce, aby vám dala své tipy na vánoční dárky pro muže, ženy i děti. Opět s humorem a nadsázkou, na který se všichni těšíme.

Dárky pro ženy

Kupovat dárky kámoškám je o dost menší oříšek, než chlapovi! Řekněme si to na rovinu, vydržela někdy někomu kosmetická taštička v reprezentativním stavu déle než pár měsíců? To je podobně nemožná mise, jako neztrácet gumičky!

Takže s ní prostě nešlápnete vedle. Stejně jako s kabelkou, hodinkama, solí do koupele, vázou…prostě cokoliv, co je nový, my ženský milujem.

Dárky pro děti

Nejlepší dárky pro děti jsou ty, co nejsou pro děti. Ale protože hrnce, nože, kabely, krémy... už doma asi máte, tak třeba aspoň na chvíli zaujme pozornost toho vašeho šteští kapesní promítačka pohádek od Moulin Roty. Nemáte zač.

Dárky pro muže

Nádobí muže nezajímá do té doby, než jim darujete to, ve kterém mohou převážet alkohol na cesty s vámi a občas lehce nerudným miminkem. Designový termohrnek s placatkou tak možná ocení více než tradiční měkejše!