Mid Season Sale | Ušetřete až 40 % →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Užijte si léto u vody s vtipnými nafukovačkami

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Bez pořádné koupačky by to snad ani nebyly prázdniny. A s roztomilými nafukovacími kruhy, příšerkami i rozprašovači budete mít vy i děti z času stráveného u bazénu, moře nebo rybníku ještě dvakrát větší radost.

Nafukovačky, které si užijou děti i dospělí

Pestrobarevné nafukovačky už dávno nejsou výsadou dětí školou povinných. Nafukovací kruhy v „dospělácké“ velikosti, stylové nafukovací lehátko plné třpytek nebo plovoucí kruhy na nápoje v různých tvarech nadchnou nejednoho plnoletého jedince.

A pokud trávíte horké léto ve městě nebo na zahradě, možná oceníte dětský nafukovací bazén, který se bezvadně vejde i na terasu.

Udělejte si pohodlí i na břehu

Absolutní letní pohodu vám zajistí pár nepostradatelných doplňků. Plážová deka, houpací síť a odolný venkovní polštářek zaručí pohodlný odpočinek. Energii po plavání doplníte dobrotami, které si sbalíte do piknikového koše nebo obědové krabičky. Slunečník nebo stínící plachta vás zase ochrání před úpalem.

Zchlaďte se i zevnitř

Předejděte úpalu nejlepším (a nejchutnějším) možným způsobem. Umíchejte si preventivně oblíbený drink, přidejte kostky ledu a postupně celý den upíjejte. Nebo si nachystejte ledovou kávu do termosky, ve které vám vydrží dlouho studená. Děti ocení domácí nanuky, které jsou na přípravu obzvlášť jednoduché

Pokud se na pláž chystáte s kamarády, pak si zamilujete chladící box Sunnylife Sound, do kterého se vejde až 16 plechovek s pitím a zároveň funguje jako reproduktor.