Obývací pokoj se slevou až 25 % | Ušetřete ještě dnes →
Máme novou appku | Objevte její výhody →
300 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Mistrovství světa v gaučingu

Ať už je to brzké stmívání nebo jen touha po lenošení, zabořit se do pohovky s něčím dobrým na zub prospěje jednou za čas každému z nás.

Nezáleží na tom, zda si k tomu pustíte intelektuální filmové dílo nebo si dáte maraton své oblíbené reality show. Hlavní je vybrat si k lenošení tu správnou společnost.♥

U nás najdete všechny pomocníky, kteří u vás doma zajistí tu správnou útulnou atmosféru: pohovky, plédy a huňaté deky, lampičky, podnožky, servírovací stolky a mnohem víc.

Bezpodmínečné pohodlí

Nožky nahoru, polštář pod hlavu a huňatou deku. Obklopte se hřejivými doplňky, které dělají pohodu pohodou a zaručí vám komfort i při několikahodinovém filmovém maratonu.

Spokojené chuťové pohárky

Co by to bylo za lenošení bez něčeho na zub? Pořiďte si kompaktní odkládací stolek nebo praktickou područku na pohovku, ať máte vše po ruce a nemusíte nikam vstávat, když dojdou zásoby dobrot.

Hřejivá atmosféra

Správnou náladu nenavodíte pomocí stropního svítidla. Pořiďte si menší stolní lampičky a světelné dekorace (například světelné řetězy) a staňte se na chvíli světelným designérem. A jste-li nenapravitelný romantik, samozřejmě nevynechte vonné svíčky.