100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík

Vše pro váš dokonalý spánek

Ložnice je místem, kde začíná a končí den. A přestože je tato místnost pro naše tělo zdaleka nejdůležitější, při zařizování domova bývá často opomíjená. Proto jsme pro vás vybrali pohodlné postele a kvalitní ložní textil, který zařídí, abyste se v ložnici cítili příjemně, útulně a váš spánek byl bez jediné chybičky.

Čalouněné postele

Čalouněné postele působí elegantně, luxusně a poskytují vysoký komfort. Jejich čelo je totiž měkké a tak se o něj můžete opřít při čtení knihy nebo sledování televize.

Na rozdíl od pevných materiálů se textilie hůře čistí. Na druhou stranu ale přinášejí do interiéru útulnost a barevnost, kterou přírodní materiály postrádají.

Postele z masivu

Postele z masivního dřeva jsou nadčasové a nejkvalitnější. Mezi největší výhody dřevěných postelí patří především stabilita, pevnost a odolnost. Díky těmto vlastnostem vám vydrží sloužit dlouhá léta. Časem navíc mohou přirozeně měnit odstín a strukturu.

Postele v japonském stylu

Japonský styl se vyznačuje hlavně jednoduchostí, minimalismem a čistými liniemi. Postele jsou nízké a skládají se většinou z rámu a prošívané matrace z přírodních materiálů. Proto se hodí zejména pro astmatiky i alergiky.

Ložní textil

Když se v ložnici chceme cítit jako v bavlnce, skvělý pocit po probuzení nezajistí jen postel, matrace a rošt. K příjemnému pocitu z vydatného spánku přispěje i pěkné prostředí.

I obyčejná postel se rázem promění v útulné útočiště, když jí dodáte osobitost pomocí polštářů a plédů v různých vzorech, kvalitního povlečení a prostěradel z příjemných materiálů.

Nevybrali jste si? Prohlédněte si spoustu dalších postelí a ložního textilu.