-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

-15 % na kategorii Postele s kódem DOBROUNOC15*Platí i v prodejnách. Nevztahuje se na zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Zahradní posezení pro minimalisty i maximalisty

Máte rádi promyšlený design, který se jako chameleon umí přizpůsobit vašim potřebám i náladám? My také. Proto jsme si pro vás připravili inspiraci jak zařídit elegantní posezení na terase, které můžete v průběhu sezón jednoduše proměňovat jen pomocí doplňků.

Nechte se okouzlit zahradním nábytkem v jemně pískových tónech a netradičními doplňky v betonovém i přírodním dekoru.

Nábytek, který vás neomrzí

Pokud o sobě víte, že máte tendenci často měnit styl zařízení, zvolte posezení v neutrální barvě a „klasičtějších“ tvarech.

Získáte tak neutrální základ, který budete moct měnit a experimentovat s ním dle libosti pouze pomocí doplňků. Ideální volbou je v tomto případě nábytek z přírodního či umělého ratanu nebo z masivu.

Terasa s nádechem orientu

Toužíte svou terasu rozjasnit barvou a vzory, ale chcete, aby si zachovala určitou eleganci a šarm?

Vsaďte na odstíny terakotové, červené až hnědé barvy, které se mohou objevit na koberci, polštářích nebo plédech. Skvěle je doplníte vázou z mosazi nebo kameninovým nádobím.

Posezení v minimalistickém duchu

Baví vás jednoduchý styl, ale nechcete aby terasa působila příliš strohým a neútulným dojmem? Nešetřete textilními doplňky. Slaďte je do šedivé palety, ve které tu a tam necháte vyznít geometrický nebo orientální vzor.

Vyhrajte si i s kombinacemi různých materiálů. Sametové polštáře v kontrastu s betonovým stolkem budou tvořit působivou dvojici.

Objevte další inspiraci pro vaši terasu i balkon: