Vytvořte si účet a získejte slevu až 100 Kč na první nákup. Vytvořte si účet a získejte slevu až 100 Kč na první nákup.
  • Každý den nová inspirace
  • 100 Kč v kreditech na první nákup
  • Ukládání oblíbených produktů
nebo
Vstoupit přes facebook
Hlídáme ho za vás!

Zapnuli jsme sledování dostupnosti pro produkt: Produkt již sledujete.

Až bude tenhle kousek znovu k dispozici, na váš e-mail ihned odešleme zprávu. Můžete si změnit adresu, na kterou se má zpráva zaslat, nebo sledování zrušit. Můžete si změnit adresu, na kterou se má zpráva zaslat.

Ok
Sledování zrušeno

Sledování produktu bylo zrušeno. Kdybyste si to rozmysleli, můžete sledování opět aktivovat.

Ok

Někdo byl rychlejší

Mrzí nás to, ale někdo vás předběhl a váš kousek už je zase vyprodaný. Znovu jsme hlídacího psa pro produkt zapnuli, aby byl příště váš! Pokud již o sledování nemáte zájem, můžete hlídacího psa zrušit.

Ok

Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok

Týden slev s Nákupy Ona Dnes | Sleva 15 % na vše s kódem ONADNES15. Platí od 19. do 25. 10. online i v kamenných prodejnách.

Týden slev s Nákupy Ona Dnes | Sleva 15 % na vše s kódem ONADNES15. Platí od 19. do 25. 10. online i v kamenných prodejnách.

DomůVše o nákupuVše o nákupuJarní úklidová #bonamichallenge

Jarní úklidová #bonamichallenge

Zbavte se s námi nepotřebných krámů, pracholapů, znovu objevte kapacitu úložných prostorů pomocí organizérů a vychytávek a ukliďte si s námi jednou pro vždy. Zapojte se do naší jarní úklidové #bonamichallenge. Jak na to? To se dozvíte v našem kalendáři, do kterého vám každý den přidáme pár praktických rad. A jako bonus můžete vyhrát voucher v hodnotě 5 000 Kč.

Jak se zapojit do soutěže o 5 000 Kč?

Zorganizujte si s námi během března domácnost a podělte se o tuto zkušenost se svými fanoušky na svém Instagramovém feedu pod hashtagem #bonamichallenge. My budeme příspěvky pod tímto hashtagem pravidelně sledovat a na konci měsíce jednoho z vás vybereme. Výherce odměníme poukázkou v hodnotě 5 000 Kč na nákup na Bonami ♡


PS: Pro zařazení do soutěže o voucher v hodnotě 5 000 Kč se vám bude hodit sledovat Bonami Instagram @bonamicz. Více o pravidlech soutěže najdete níže.
PS2: Fotografie označené hashtagem #bonamichallenge si můžete prohlédnout také na našich kanálech. Samozřejmě vždy označíme jejich autora.

Pravidla soutěže o voucher v hodnotě 5 000 Kč
→ POŘADATEL
Bonami.cz, a.s., Újezd 450/40, 118 01 Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic, IČ: 242 30 111, DIČ: CZ24230111, Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl B, vložka 18575

→ DOBA KONÁNÍ SOUTĚŽE
Soutěž probíhá ode dne 4. března do 30. března 2020 23:59 hod.

→ JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?
Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s adresou trvalého bydliště na území České republiky, starší 18 let (dále jen „soutěžící“). Ze soutěže jsou vyloučeny osoby, které nesplní podmínky soutěže, dále pak osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli a osoby ve vztahu osob k nim blízkých. Za osobu blízkou jsou považovány osoby uvedené v § 22 občanského zákoníku. V případě, že se výhercem stane osoba, která je vyloučena jako výherce v souladu s pravidly stanovenými v tomto článku, výhra není platně získána, výherce nemá na takovou výhru nárok a výhra nebude této osobě předána. Soutěžící účastí v soutěži uděluje pořadateli souhlas s tím, aby následně zpracoval jeho kontaktní údaje nutné pro předání výhry.

→ VÝBĚR VÝHERCE
Výhercem se stane 1 soutěžící, který bude po skončení soutěže vybrán pořadatelem pomocí stanovené mechaniky, která je následující: Vyhrává jeden soutěžící, který bude vybrán náhodně pořadatelem soutěže.

→ SOUTĚŽNÍ VÝZVA
Zorganizujte si s námi během března domácnost a podělte se o tuto zkušenost s vašimi fanoušky ve feedu svého instagramu pod hashtagem #bonamichallenge. Pro účast v soutěži je podmínkou sledovaní instagramového účtu @bonamicz.

→ ODMĚNY V SOUTĚŽI
Výhrou v soutěži je: elektronická poukázka v hodnotě 5 000 Kč na nákupy na Bonami.

→ PŘEDÁNÍ VÝHRY
Výhra bude zaslána na e-mailovou adresu výherce.

→ PRÁVA A POVINNOSTI POŘADATELE SOUTĚŽE
V případě důvodného podezření podvodu, zneužití a/nebo chyby týkající se řádného provozování této soutěže, si pořadatel vyhrazuje právo ji ukončit či pozastavit, pozměnit tyto podmínky, prohlásit oznámení zaslaná výhercům za neplatná nebo bez oznámení a jakékoli náhrady zablokovat účast soutěžícím, kteří se účastní soutěže v rozporu s dobrými mravy. Pořadatel neodpovídá za to, že si výherce nepřečte zprávu zaslanou pořadatelem na Instagramu informující o výhře a dalším postupu. Pořadatel neodpovídá ani za jiné důvody, kvůli kterým výherce neobdržel zprávu od pořadatele nebo nekontaktoval pořadatele, pokud tyto důvody nespočívají na straně pořadatele. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří řádně nesplní podmínky účasti v soutěži podle těchto pravidel. Ze soutěže budou vyřazeny příspěvky, které jsou vulgární. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě podezření ze zneužití soutěže určit odbornou komisi, která rozhodne o výhercích.

→ SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SCHVÁLENÍ PRAVIDEL
Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s pravidly soutěže a dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu dvou let v rámci činnosti pořadatele i třetích osob – partnerů pořadatele. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli. Přijetím výhry poskytuje výherce souhlas k použití svých osobních údajů, projevů osobní povahy, podobizny, jména a příjmení či záznamů pro účely pořadatele po dobu 2 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti Instagram. Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže a nikoliv elektronické sociální síti Instagram. V Praze, dne 4. března 2020

Dokončením registrace uzavřete s Bonami.cz, a.s. tuto smlouvu o zpracování osobních údajů.