Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Menu
300 KčRegistracePřihlášení300 KčKošík
DomůDomůInspirace

Dárky, které se opravdu budou hodit každému

Nenechávejte dárky až na tu chvíli, kdy vás jejich výběr zaručeně stresuje a trápí. Vždycky nejde vybrat originální a osobní dárek, ale zato můžete mít po ruce spoustu takových, se kterými potěšíte všechny od přítele až po kolegyni v práci. Připravte si jich do zásoby více, ať je máte po ruce na vánoční besídky i nečekané návštěvy.

Ponožky

Ponožek zkrátka nikdy není dost. Obzvlášť, když polovinu šuplíku tvoří ty děravé či seprané, přijde chvíle kdy tzv. měkouše uvítáme s radostí. Hodit se budou každému od dědečka po kamarádku, stačí jen vybrat vhodné barvy a motivy.

Hrnečky

Není divu, že hrnky jsou jedním z nejčastějších firemních dárků a reklamních předmětů. Jsou totiž univerzální, využije je každý, ale přitom se dají krásně přizpůsobovat. Na míru tak vyberete šálek pro kávomila, půllitr pro pivaře nebo praktický keep cup, který na cestách uchovává nápoje v teple.

Budíky

Znáte snad někoho, kdo ráno nevstává? Když se nad tím zamyslíte, budíky mají jako dárky obrovský a nevyužitý potenciál. Krásným designem, melodií či jinou hi tech vychytávkou můžete dotyčnému vstávání zpříjemnit. A to je k nezaplacení.

Sady ručníků a osušek

Další praktický dárek, který využije každý, ale přitom můžete výběr ušít na míru. Barvy, motivy a materiály ručníků přizpůsobte barevnému schématu a stylu koupelny obdarovaného nebo přihlédněte k jeho potřebám. Sportovcům se budou hodit rychleschnoucí ručníky z mikrovlákna a milovníci wellness využijí pohodlné hammam osušky.

Vůně do bytu

S vůní darujete atmosféru a oživujete příjemné vzpomínky, které jsou s určitým místem či obdobím spojené. Ženy ocení vonné svíčky či aromalampy, ale i mužům se můžete trefit do vkusu s příjemnou vůní do auta. Některé svíčky jsou tak krásné, například ty s betonovým svícnem, že s nimi darujete i dekoraci do bytu a později i stylovou vázu.

Dárkové poukázky

Obáváte se, že dárkové vouchery jsou příliš neosobní? My říkáme: Vánoce za dveřmi, není čas na hrdinství! Určitě jste se alespoň jednou ocitli v situaci, kdy byste si raději dárek vybrali sami, než abyste museli předstírat radost z vyšívané dečky. Nechte obdarovaného si vybrat podle svého vkusu. V záplavě našich dekorací a nábytku to bude hračka.