Black Friday | Sleva 20 % na vše s kódem BLACK20*Neplatí na již zlevněné a vybrané produkty.

100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Dárky, které se opravdu budou hodit každému

Iva Baltaretu
Iva Baltaretu
Bonami Blogger

Nenechávejte dárky až na tu chvíli, kdy vás jejich výběr zaručeně stresuje a trápí. Vždycky nejde vybrat originální a osobní dárek, ale zato můžete mít po ruce spoustu takových, se kterými potěšíte všechny od přítele až po kolegyni v práci. Připravte si jich do zásoby více, ať je máte po ruce na vánoční besídky i nečekané návštěvy.

Ponožky

Ponožek zkrátka nikdy není dost. Obzvlášť, když polovinu šuplíku tvoří ty děravé či seprané, přijde chvíle kdy tzv. měkouše uvítáme s radostí. Hodit se budou každému od dědečka po kamarádku, stačí jen vybrat vhodné barvy a motivy.

Hrnečky

Není divu, že hrnky jsou jedním z nejčastějších firemních dárků a reklamních předmětů. Jsou totiž univerzální, využije je každý, ale přitom se dají krásně přizpůsobovat. Na míru tak vyberete šálek pro kávomila, půllitr pro pivaře nebo praktický keep cup, který na cestách uchovává nápoje v teple.

Budíky

Znáte snad někoho, kdo ráno nevstává? Když se nad tím zamyslíte, budíky mají jako dárky obrovský a nevyužitý potenciál. Krásným designem, melodií či jinou hi tech vychytávkou můžete dotyčnému vstávání zpříjemnit. A to je k nezaplacení.

Dárkové poukázky

Obáváte se, že dárkové vouchery jsou příliš neosobní? My říkáme: Vánoce za dveřmi, není čas na hrdinství! Určitě jste se alespoň jednou ocitli v situaci, kdy byste si raději dárek vybrali sami, než abyste museli předstírat radost z vyšívané dečky. Nechte obdarovaného si vybrat podle svého vkusu. V záplavě našich dekorací a nábytku to bude hračka.