100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík

Důvody, proč se vyplatí investovat do rozkládacího stolu

Přemýšlíte, že byste si pořídili rozkládací jídelní stůl, ale ještě nejste stoprocentně rozhodnutí? My vás přesvědčíme. Připravili jsme pro vás pět důvodů, proč stojí za to investovat právě do multifunkčního kousku.

1

Více funkcí v jednom

Významným argumentem pro rozkládací stůl je zejména jeho multifunkčnost. Nejenže ve složeném stavu dobře poslouží pro stolování menšího počtu lidí, ale rozložením jedné či více desek můžete přidávat centimetry, které využijete nejen pro (ne)čekané návštěvy, home office, ale oceníte je i při hraní deskovek či jako kuchyňský ostrůvek.

2

Přizpůsobí se místnosti

Z kulatého oválný, ze čtvercového obdélníkový. Rozložení z jedné strany, nebo z obou. Tvar stolu můžete měnit podle libosti a tím určovat i to, jak výrazným kouskem interiéru se stane. Může být dominantou celé místnosti, ale i stát skromně u zdi. V rozloženém stavu navíc může plnit i funkci dělicího prvku, kterým vymezíte obývací prostor od kuchyňského.

3

Ideální pro první bydlení a malé prostory

Co si budeme povídat, první bydlení v nájmech zpravidla neoplývá centimetry navíc. Zato návštěvy bývají v tomto životním období častější a početnější. Proto se vyplatí být na takovou situaci připraven. Díky malému rozkládacímu stolu rázem vytvoříte další místa pro hosty. Zvolíte-li jej navíc v bílé barvě, místnost opticky prosvětlí a zvětší. A navíc - takový kousek už s vámi může putovat i do bydlení o poznání prostornějšího. Takže nebude potřeba kupovat nový.

4

Dobrý poměr ceny a výkonu

Dalším plusem může být i cena. K jednomu stolu totiž lze usadit čtyři osoby, po rozložení ale mnohdy až dvanáct. Jeden variabilní kousek tak vyjde zpravidla výhodněji, než pokud byste měli časem přikupovat další stůl. A také odpadá další starost - nemusíte si lámat hlavu nad tím, zda někdy v budoucnu seženete ten samý či v podobném designu.

5

Investice do budoucnosti

Pokud budete chtít uvažovat v dlouhodobém horizontu, není od věci zvážit možnosti rozkládacího stolu i coby investičního kousku. Tedy vybrat stůl nejen vysoké materiálové kvality, ale i estetické. Proto se vyplatí porozhlédnout po masivu a zajímavém designu. Nejenže takový kousek bude dělat parádu dlouhé roky, ale možná jeho krásu a funkčnost ocení i další generace.

Najděte stůl přesně pro vás