Sleva 15 % s kódem UNOR15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Domácí pracovna pro moderní ženu

Vyskakují na vás na sociálních sítích překrásné fotografie domácích pracoven, u kterých vaše srdce pokaždé zaplesá? Nezoufejte, podobný pracovní kout si snadno můžete zařídit doma i vy. Stačí jen vybrat vhodný nábytek, osvětlení a dekorace.

Inspirujte se našimi tipy, jak na home office jako z Pinterestu.

Pracovní a kosmetický kout v jednom

Pokud doma nemáte místa nazbyt, sáhněte buď po stolu s úložným prostorem, anebo po skládacím pracovní stolu. Pokud nad něj zavěsíte zrcadlo a přidáte nějaké to pohodlné křeslo, vytvoříte dobrý základ i pro kosmetický koutek.

Do šuplíku totiž schováte všechna líčidla a až přijde jejich čas, jednoduše pracovní plochu proměníte na toaletní stolek.

Světlý a vzdušný kancelářský nábytek

Toužíte-li po jednoduchosti a vzdušnosti, vyberte si pracovní stůl, kancelářskou židli nebo knihovnu ve světlých odstínech.

Barevnost pracovnímu místu snadno dodáte pomocí dekorací a doplňků či výraznou lampou.

Parádní doplňky do pracovny

Abyste měli přehled nejen na stole, ale i v pracovních povinnostech, mějte po ruce ty správně „parťáky”. S diářem, plánovači a stolními organizéry vás žádný deadline nerozhodí. Hlavně žádný zbytečný stres.

Proto myslete i na to, abyste se v domácí kanceláři cítili příjemně. Takže květiny, fotografie, vonné svíčky a šálek s výbornou kávou jsou téměř povinným dopingem.